В процес 49 Приключени 1719

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Неосветен участък на ул. Хан Аспарух

Начало
05.03.2021
ID:
688

На ул. Хан Аспарух от номер 11 в посока супермаркет БББ е изключително тъмна улицата. Причината е, че на един от стълбовете липсва улична лампа, а следващия стълб е на кръстовището и лампата е насочена да осввтява кръстовището. В тази тъмна част на улицата има входове на кооперацията, както и входове на къщи от другата страна на улицата. Въобще не е безопасно за деца в тази тъмнина, а също така има много паркирани коли на улицата и това, че е тъмна е предпоставка за грабежи.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Улично осветление

Начало
02.03.2021
ID:
682

За ТРЕТИ път от януари месец ви подавам сигнал,че улицата е неосветена,но няма нито отговор ,нито резултат!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
26.02.2021
ID:
675

След извършване на ремонтни дейности по улицата ,и ненужно преместване на жиците от един стълб на друг , ( новият стълб е само на 40-50 см. от стария) бе премахнато улично осветление . Пътната настилката на улицата е много неравна и хлъзгава , навсякъде има разпилени камани и пръс , и така се създават предпоставки за неприятни инциденти. Молим незабавно да се възстанови уличното осветление и по възможност новия стълб да бъде преместен по близо до стената , защото при сегашното му разположение улицата се стеснява и ако се наложи да мине пожарна или друг по- широк автомобил , ще е невъзможно. О

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Неработещи улично осветление

Начало
22.02.2021
ID:
665

Новото лед осветление пред бл.100,101,109,108 пак работи на половина след множество сигнали мерки никакви.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Неработещо осветление

Начало
18.02.2021
ID:
660

Уличното осветление периодично спира да работи. Една от лампите , която се намира на ул. Стою Шишков (преди стълбите) постоянно свети и загасва (когато работи въобще). Моля Ви вземете мерки, подаваме сигнал за пореден път за едно и също нещо, не е приятно да седим на тъмно, особено в този район на града.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Неработещи улично осветление

Начало
16.02.2021
ID:
657

Около бл. 100,101,109,110 уличното осветление свети наполовина отново след дъжд и снеговалеж става винаги така , мерки никакви не се вземат...

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Неработещи улично осветление

Начало
15.02.2021
ID:
656

Половината ново осветление пак не работи!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Без улично осветление от 3 дни!

Начало
10.02.2021
ID:
648

В цялото село няма улично осветление от три дни! Пълна тъмница, а кмета не прави абсолютно нищо!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Улична лампа

Начало
09.02.2021
ID:
647

Моля да поставите отново уличната лампа в с. Новаково ул. Христо Ботев , срещу №28. След подмяна на електрическия стълб от EVN. Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Неработещи улично осветление

Начало
08.02.2021
ID:
645

След всеки дъжд осветлението свети на половина откакто е направено новото осветление мерки никакви не се взимат

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител