В процес 148 Приключени 2632

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Реорганизация на контейнери за смет БББ на ул Цар Иван Асен

Начало
06.02.2024
ID:
3133

Контейнерите за смет на паркинга на БББ на ул.Цар Иван Асен могат да бъдат преместени на свободен участък на срещуположната страна. ,където няма да пречат за паркирането и ще има по -лесен достъп за автомобилите по сметосъбиране.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Без работно време

Начало
06.02.2024
ID:
3132

Магазин за килими и пътеки работи без работно време и никаква информация за фирмата

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасно дърво

Начало
06.02.2024
ID:
3131

Здравейте. Искам да подам сигнал за опасно дърво/липа/, което е много старо. Намира се на тротоара пред нашия и на съседите домове. Дървото е с опасно надвиснали клони, постоянно падат такива при по-силен вятър и крие опасност за преминаващи хора, играещи деца и паркирани в близост леки коли. Искрено се надяваме за бързата и адекватна намеса на отговорните институции за предприемане на необходимите действия.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасност от падане на стълбове за осветление

Начало
06.02.2024
ID:
3130

В кв. Баделема, зад блокове 18 и 19, бяха поставени преди около година четири нови стълба за парково (улично) осветление. Прекрасна идея, светят идеално, но в нашия квартал ветровете са много силни и са целогодишни, тези стълбове са много високи и вятъра ги разклаща и има опастност да ги изскубне от анкерите, които ги закрепват към бетонна ограда. Вече съм ги притягал два пъти, но отново се разхлабват. Ако паднат тези стълбове могат да ударят човек или кола. Предложението ми е или да се укрепят с допълнителни конзоли към бетонната основа или да се намали височината на стълбовете на половина.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Шахта

Начало
06.02.2024
ID:
3129

Здравейте, приложено Ви изпращам снимка на шахта. Някой се опитал да отвори шахтата, вероятно, за да я изчистят, не са успели, но са успели да я счупят от едния край и самата шахта вече е разбита и се подава и парче желязо, а е точно пред гараж и няма как да се избягва ако се досчупи. Въпрос на време е да се досчупи, не е подменяна от много години и е много амортизирана. Ако има кампания за подмяна на счупени шахти, да я имате предвид. Намира се точно на Струма 13 и Струма 15.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Кога ще има асфалт

Начало
06.02.2024
ID:
3128

Кога ще има асфалт на Улица Матей преображенски

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Изхвърлени стари автомобилни гуми до контейнера за боклук

Начало
05.02.2024
ID:
3127

До контейнера за боклук на ул.Иван Вазов , там където се пресича с ул.Сава Катрафилов са изхвърлени голям брой стари, автомобилни гуми предполагам от автосервиза, който се помещава в двора на бившия НАРКООП . Моля да се изпрати превозно средство, което да ги прибере и извози до съответното депо !

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сметосъбиране-данъци

Начало
05.02.2024
ID:
3126

Какво е подобрено в сметосъбирането, че наложи двойно увеличение на таксата смет за с.Добростан?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Прораснали клони около уличния стълб.

Начало
03.02.2024
ID:
3125

Здравете.Искам да подам сигнал за две дървета находящи се в частен двор на ул "Руен"13.Едното дърво е смокиня чиито клони са пораснали около уличния стълб преплитат кабели с високо напрежение, затъмняват лампата на уличното осветление като по този начин правят безмислено нейната работа, надвисват над контейнера за отпадъци и затрудняват достъпа до него.Второто дърво е стар бор който с годините се накланя и то доста осезателно в посока на ул "Теменуга"и нашата къща.Надявам се че отговорните институции ще вземат под внимание моя сигнал и ще предприемат необходимите действия.

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Проблеми с уличното осветление

Начало
02.02.2024
ID:
3124

Уличното осветление по централната и някои крайни улици гасне през ден, което създава крайно неудобство на живеещите в с. Патриарх Евтимово. Вече повече от месец продължава този проблем. Надяваме се да се разреши дълготрайно, а не моментно.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител