В процес 93 Приключени 2823

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

храсти в бачково

Начало
07.05.2021
ID:
811

Безстопанственост от страна на бачковския манастир и изцяло обрасли тротоари, не почистено от общината...тротоар няма

Статус:  Приключен
Оценка: 2 от 1 потребител

Разкопано от ВиК

Начало
06.05.2021
ID:
810

Преди известно време бях подал сигнал за разкопано и невъзстановено пространство на Искра 17 . Свързаха се с мен от ВиК и казаха , че до краят на седмицата ще бъде възстановено . От тогава минаха около два месеца .

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неокосени площи

Начало
05.05.2021
ID:
809

Всяка година тази градинка е подминавана и не се коси от служителите на общината и затова трябва да се подават допълнителни сигнали специално за нея. Има ли начин тази практика да се промени?!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Не работеща капкова система за напояване

Начало
05.05.2021
ID:
808

Искам да съобщя ,че поливната система която беше поставена на квартал Запад ул.Хан Кардам и съседните улици ,не работи от близо 1 година и никой не взима никакви мерки за това и градинките които бяха направени ,засадени и озеленени са напълно изсъхнали и в окаяно състояние заради липсата на вода която трябваше да напоява градинките! Моля ,вземете необходимите мерки!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Разхвърляна отрова!

Начало
05.05.2021
ID:
807

Здравейте от няколко дни в социалната мрежа фейс буй се пускат постове за разхвърляна отрова в различни квартали из града. В кв. Запад, кв. Изток , на улица Спортист , около детската градина там има най много натровени животни. Моля да се вземат необходимите мерки!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

За чисти паркове

Начало
05.05.2021
ID:
806

Уважаеми съграждани бих искала да споделя тревогата си от това , че парковете, в които играят децата ни са превърнати в обществена тоалетна за кучета. Единици са стопаните, които почистват след любимците си и то само това, което би могло да се почисти. След тях идват малките деца, които доверчиво и естествено сядат по тревата върху изходеното неотдавна. А както виждаме напоследък заразите са многобройни и опасни! И като говорим за защита на беззащитните, не е ли редно да помислим и за децата??!! Предлагам да се обмисли изграждането на парк за кучета, каквито има в другите градове. Така ще опазим чистотата на тревните площи в града за здравето на децата ни.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Затворена пътека към гората

Начало
05.05.2021
ID:
805

Пътеката към гората е преградена от площадка, има паркиран автомобил точно на пътеката. Тази площадка законно ли е изградена? Тя частна собственност ли е? Собственниците имат ли право в бъдеще да я заградят? Има кооперация която в кадастъра не е описата, предполагам че няма акт 16, а видимо там живеят хора. Приложена е кадастрална карта, кооперацията видимо липсва там. Моля проверете случая, и осигурете нормално преминаване на граждани по пътекъта към гората.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Спукан тръбопровод

Начало
04.05.2021
ID:
804

Между плочките на тротоара, срещу ресторант Чинара,"извира" питейна вода! Тротоара и пътното платно са постоянно във вода което създава голяма опасност за участниците в движението! Нека компетентните служби се заемат с отстраняване на проблема незабавно. Разбираме че дните са празнични, но проблема е почти от месец! Първият ми сигнал е подаден на 15 Април чрез друга платформа. Погрижете се за безопасността на гражданите.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Агресивно безстопанствено куче на ул. Хан Аспарух (до бившия хлебозавод)

Начало
03.05.2021
ID:
803

Здравейте, пиша Ви относно агресивно безстопанствено куче, което обикаля целият град, но главно пребивава на ул. Хан Аспарух 22. Кучето е адски агресивно и голямо! Скача на всичко на колела (коли, колелета, мотори, и понякога на МАЙКИ С КОЛИЧКИ). Вече и други хора са подавали сигнал за въпросното куче, а ефекта е НУЛЕВ, никой не е дошъл да го прибере! Трябва ли да се стигне до инцидент за да се предприемат мерки? Моля да се отнесете сериозно към въпросният проблем и да бъдат взети мерки! Кучето е на въпросният адрес през по-голямата част от дена, но главно от сутрин до обяд! Около въпросното куче обикалят още 2-3 безстопанствени такива. На снимките които направих може ясно да видите въпросното куче как напада минаващи автомобили в случая. Очакваме действия в най-кратки ср

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Разпространение на наркотици в общински имот?

Начало
02.05.2021
ID:
798

Защо се продават наркотици в общински имот и защо сте дали този имот на наркодилъри? Как да сме спокойни за внуците и децата си с тези мутри в квартала? Това е скандално! https://trafficnews.bg/krimi/momchil-milev-centrum-crew-e-arestuvaniiat-mnogo-marihuana-209376/

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител