В процес 93 Приключени 2823

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

БЕЗСТОПАНСТВЕНИ КУЧЕТА НА ЖП ГАРА АСЕНОВГРАД

Начало
23.06.2021
ID:
916

Моля да се вземат мерки във връзка с безстопанствените кучета около ЖП гарата и автогарата в Асеновград. Не знам дали кучетата са маркирани, но това няма никакво значение при положение, че постоянно притесняват децата, учещи и пътуващи до Пловдив.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Огромна дупка

Начало
22.06.2021
ID:
915

След проливния дъжд ,асфалта бе измит и зейна тази дупка .Дълбока е почти 25-30см и е разположена на половината пътно платно и създавайки проблеми и риск за водачите на МПС от ПТП и серизони материални повреди.Попадох сигнал и за друга дупка на същата улица и вече никои повече от 20 дни след промяна на статуса че е подадена на фирма изпълнител ,не е пипнал

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Системно аварийно спиране на водата!

Начало
22.06.2021
ID:
914

Отново има авария на ул. ИЛИНДЕН. Безобразие е! Проблемът е системен! Последните два месеца всяка седмица по 2 дни няма вода поради аварии на тръбопровода! Добре е да се предприемат някакви адекватни мерки! Ще подам жалби във всички възможни институции.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Заключена спортна площадка ул. „Лозница“ 6-8

Начало
22.06.2021
ID:
913

Новопостроена площадка в кв. Запад стои заключена. Моля ако са приети в експлоатация площадките да се сложи табела с правилата за ползването и, и тя да бъде отворена за ползване.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Синал

Начало
21.06.2021
ID:
912

Аз като домооравител подадох сигнал да отрежат дърво , дойдоха отрязаха го но оставиха пън в който хората се спъват, моля вземете мерки навреме.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Кърлежи

Начало
20.06.2021
ID:
911

Молим отново да бъде напръскано против кърлежи защото, меко казано около блока е "АД". Излишно е да казвам че играят много деца. Адреса е Цар Иван Асен №104, 106, 108. Ако има възможност да стане в най скоро време ще бъде добре!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Изоставена кола

Начало
19.06.2021
ID:
910

Февруари месец подадох сигнал, че на улица Искра има изоставен автомобил, при което на 16.03 ми върнах те отговор, че след проведен разговор със собственика ви е уверил че ще се пусне в движение и ще се използва. Е до този момент - още 5 месеца по-късно колата не е помръднала и сантиметър. РВ4632АТ

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасна улична дупка

Начало
19.06.2021
ID:
908

В началото на улица Капитан Андреев около 7-9 номер след пороен дъжд се отвори улична дупка която е на половината платно, вече трета седмица не се вземат никакви мерки. Ако някой стъпи в няма излизане, моля да се задействат нужните институции и проблема да се реши в най-скоро време

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

ВЗЕМЕТЕ СИ ВЪРШЕТЕ РАБОТАТА ЗА КОЯТО ВИ СЕ ПЛАЩА

Начало
19.06.2021
ID:
907

https://signals.asenovgrad.bg/bg/signals/view/879 Сигнала е подаден на 7.06.2021 .12 дена след него абсоютно нито 1 шахта не е почистена нито пясъка и калта са отстранени.Всеки ден ги проверявам нищо не е пипнато. От Отец Паисий 17 до училище Отец Паисий от двете страни всяка 1 шахта е запушена.На цялата улица мазата ни са пълни с вода.Никой не е идвал на 10-ти да ги чисти.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Замърсено улично платно на ул."Княгиня Евдокия" и ул."Славянска"

Начало
18.06.2021
ID:
906

Здравйте! Днес след ВиК авария на ул."Славянска" №21 посдва обилен теч на кална вода по ул."Славянка", в следствие на което ул."Княгиня Евдокия" беше замърсена с кал до неузнаваемост. Моля да предприемете съответните мерки по почистване и измиване на улиците (ул."Княгиня Евдокия" и ул."Славянска").

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител