В процес 93 Приключени 2823

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Прекъснато ел.захранване

Начало
27.06.2021
ID:
929

От 13 часа част от къщи в кв Горно Воден, вючително на ул" Младен митроколев" 48, 46 и др. са със спряно електрозахранване. По телефона няма достъп с ЕВН. Вземете незабавни мерки! Бебета, климатици, хладилници и фризери, телефони, как ще съществуват без ток.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Запушени шахти и наводнени избени помещения

Начало
26.06.2021
ID:
928

Здравейте,улицата е чисто нова с нов положен асфалт и тротоари за което благодарим,но след дъждовете през месец юни шосето и тротоарите са в кал и пясък,както и шахтите за отводняване са запушени и затлачени до горе вследствие на което се пълнят с вода и избените помещения.Моля да обърнете внимание на този проблем Благодаря

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Сигнал 791/ 25.04.2021г

Начало
25.06.2021
ID:
926

Във връзка с мой сигнал регистриран под номер 791 от 25.04.2021г. оъносно паркирането на ул.Цар Иван Асен II 82 кога ще получа отговор на зададения въпрос?

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неработеща улична лампа

Начало
25.06.2021
ID:
925

Уличната лампа на ъгъла на улиците ,,Славянска” и ,,Люляк” не работи.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

ОТНОСНО ОТПАДЪЦИ

Начало
25.06.2021
ID:
923

За пореден път подавам сигнал,че кошът ни е без дъно.Съответно нямаме къде да изхвърляме отпадъците.Тъй като такса смет ни е доста солидна сума,ще потърся правата си на по-висока инстанция!Това безобразие продължава 2 месеца!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Земя

Начало
24.06.2021
ID:
922

Здравейте искам да попитам за кв изток бл 1 има местенца предполагам са общински защото има 1 гараж метален въпроса ми е може ли да взема под наем място или да си купя място за гараж

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Незаконно изхвърляне на отпадъци

Начало
23.06.2021
ID:
920

Днес 23и Юни около 19:40 товарно превозно средство с регистрация PB 5296 KX изсипа купчина пръст примесена със строителни отпадци в страни от черният път, който минава покрай язовир Асеница (кв. Изток).

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Беседка

Начало
23.06.2021
ID:
919

Беседката до блок 108кв."Запад" се е превърнала в място за събиране на младежи от тинейджърска възраст , които употребяват алкохол цигари и марихуана. Събиранията се случват ежедневно и са до късно през ноща съпроводени със слушане на силна музика . Не се спазват и законовите часове по наредбите за шума. Регулярно има и крещене и викане . Събиранията започват от обяд. Моля да се обмисли преместването или премахването на беседката в по отдалечен от жилищата на околните район или да се вземат мерки тормоза да приключи.

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

ремонт ВиК

Начало
23.06.2021
ID:
918

На 18.04.21г. имаше теч на вода пред блока на ул.Клокотница 1 вх.В към днешна дата още не е поправен тротоара след ремонта от ВиК. Преди месец подадохме сигнал в дружеството обещаха, че ще го поправят и все още стои така разкопано.

Статус:  Приключен
Оценка: 2 от 1 потребител

Мирише на мърша

Начало
23.06.2021
ID:
917

От контейнерите на Рожен мирише на мърша възможно умрял животно в пластмасовия контейнер и липсва капак на контейнера металния контейнер

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител