В процес 183 Приключени 2648

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Табели

Начало
25.01.2021
ID:
612

Каква е цената на една табела край на Асеновград? И дали ще имаме такава в посока Пловдив? Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Улици и знаци

Начало
25.01.2021
ID:
611

Здравей те! Кажете ми от къде започва еднопосочното движение по ул. Оборище!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Допълнение към сигнал ID:592

Начало
25.01.2021
ID:
610

Проблема с преместваемите гаражи е в целия град,но най-вече за големите квартали-кв.Запад,квИзток и кв.Баделема.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Незаконно сметище

Начало
25.01.2021
ID:
609

Това е само едно от сметищата в района на Източна промишлена зона и около него. Примерът е за сметище на 150 м северозападно от базата на КОРАЛ СПЕКТЪР ООД. Има много сметища и на общински терени, разпопожени между КОРАЛ СПЕКТЪР и ул. "Цар Иван Асен II". Силно замърсен е и районът непосредствено до последната спирка на автобуси №1 и №2.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сметище на околовръстното

Начало
22.01.2021
ID:
608

Незаконно сметище на пътеката, която тръгва от околовръстното към 40-то извора.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Прословутото сметище след новите гробища

Начало
22.01.2021
ID:
607

Миналата година мястото беше почистено от общината но явно хората не умеят да пазят. В момента хората пак продължават да си хвърлят отпадъците.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Бездомно АГРЕСИВНО куче

Начало
20.01.2021
ID:
605

Моля за незабавна реакция от вас! В градинките пред завод Асенова крепост АД, има куче, което е агресивно и скача на всички хора...без никаква причина! За повече информация попитайте охраната на завода.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

ОПАСНОСТ!

Начало
19.01.2021
ID:
604

Днес, 19.01.2021г. в в 12,55 ч., придвижвайки се в посока от пощата в посока Районен съд - Асеновград, пред мен се отделиха от тавана на бетонния подлез, през който се преминава, две части от металната конструкция и паднаха на пътното платно , а част от тях и на тротоара. В този момент нямаше преминаващи автомобили. Следващите преминаващи се опитваха да избегнат ПТП. Същото се случи на два метра от мен и считам, че предствалява непосредствена опасност за живота на преминаващите от там пешеходци и автомобили. Моля за спешна реакция!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Относно убийствата в Асвновградския приют

Начало
19.01.2021
ID:
603

Искаме разследване и прилагане на закона върху хората убили по брутален начин кучетата в прюта в Асеновград!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
18.01.2021
ID:
602

Уличното осветление в района свети и загасва на случаен принцип. Подадени са множество сигнали по този проблем.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител