В процес 93 Приключени 2823

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

До кога с това безобразие?

Начало
04.07.2021
ID:
945

Изхвърлят се стройтелни отпадъци и битови уреди

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Обезопасяване на счупено дърво

Начало
03.07.2021
ID:
944

Опасност от падане на дърво върху тротоара и пътно платно

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Премахната детска площадка за построяването на гараж

Начало
02.07.2021
ID:
942

Добър ден! Вчера на ул.Цар Иван Асен 2 117 беше премахната детска площадка ,пейки, масички и беше поставен метален гараж на живущ в блока,без знанието и одобрението на останалите хора,но с разрешение на общината! Събрани са подписи и днес ще подадем жалба, в община Асеновград/ където въпросния съсед е служител/. Очакваме адекватно решение.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

жалба

Начало
02.07.2021
ID:
940

До г-н Христо Грудев кмет на гр. Асеновград ЖАЛБА От Теменужка Петрова, тел.: 0899122033, гр. Асеновград Уважаеми г-н Грудев, моля за съдействие от Ваша страна да разясните дали /фреш бар/ магазин за алкохол , тютюневи изделия, кафе и фреш са задължени да имат тоалетна за клиенти. Въпросния фреш бар се намира в гр. Асеновград , ул. Цар Освободител 31 и се казва “My Day” достъпа до тоалетна се отказва на клиенти от служителите? Доколкото ми е известно, когато се предлагат алкохолни напитки в обекта, са задължени да предоставят достъпа до тоалетна на клиентите, тъй като имат няколко изнесени маси отпред на тротоара. Сезирала съм РЗИ Пловдив за проблема с въпросния фреш бар. 02,07,21г гр. Асеновград

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Построяване на незаконно временно съоражение

Начало
01.07.2021
ID:
938

Уважаеми г-н Грудев, Желаем да подадем сигнал за това, че преди три години се постави незаконно съоражение/ заслон/ на зеленчуковия магазин, който се намира под жилището ни на първия етаж. Когато предстоеше построяването му имаше устна уговорка между собствениците на магазина и нас, като собственици на жилището, че няма да закрепят съоражението/ заслона/ на терасата ни, която се намира непосредствено над магазина, но тя така и не беше спазена, като заслона се закрепи точно там и навлезе в имота ни. Вече три години се налага да изтърпяваме неспазване на обществения ред и определените часове за вдигане на шум. Моля, за проверка и съдействие от ваша страна за премахване на въпросното временно съоражение! Блатодарим ви!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 2 потребителя

Нарушаване на Заповед А-785/08.05.2020г.

Начало
01.07.2021
ID:
937

На ул.Асенова крепост № 41 в гр.Асеновград, всекидневно цигани се къпят в реката, перат си дрехите, нарушават обществения ред, всичко е в боклуци, а върху градинките с трева има по три паркирани каруци. В часовете от 13,00 часа до 18,00 часа положението е нетърпимо. Моля вземете някакви мерки.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Жалба-Сигнал

Начало
01.07.2021
ID:
935

До: Община Асеновград Кмет на Асеновград Главен Архитект Асеновград ВиК Асеновград ВиК Пловдив Област ЗАЯВЛЕНИЕ /ЖАЛБА/ от: Живущите в Блок на адрес: Асеновград ул.Речна № 38 За контакт 0885638080 nik_apostolov1@abv.bg,panayotu@guidesbulgaria.com Уважаеми Господа. Във връзка с наша Жалба с входящ номер 94-Н-401 от 02.11.2020г. Беше направено обследване с камера на сградно канализационно отклонение на жилищна сграда на ул.Речна 38 от ВИК Пловдив. Както е видно от отговора който получихме, проблем е констатиран , преди заустване в главна канализация. Според същия това отклонение е подменено по проект. „ Проект за рехабилитация на водоснабдителната и канализационна мрежа с изграждане на ПСОВ за гр.Асеновград, България”,със съответен гаранционен ср

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сметосъбиране график с. Златовръх

Начало
01.07.2021
ID:
934

Бих желал да рязбера, в кои дни и колко пъти в месеца се извършва сметосъбирането в с. ЗЛАТОВРЪХ.

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Опасни кучета

Начало
30.06.2021
ID:
932

Уведомяваме Ви, че на 28.06.2021г сутринта в непосредствена близост до ДГ „Надежда“ се появиха две изключително опасни кучета, които нападнаха и нахапаха няколко човека, единия от които е наш родител. Същото се е случило и предишната вечер. Издирихме собственика на кучетата-господин Хасан Мулла Юмер собственик, на шивашки цех в бившето РП на ул. „Ал. Стамболийски“ №85 , бившия ресторант „Орфей“. Същият е прибрал кучетата си, но няма гаранция, че няма пак да бъдат пуснати по улиците, с което да бъдат застрашени децата ни или други случайни минувачи. Моля , да бъде направеното необходимото собственика да не допуска това да се повтаря и да пострадат още хора.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Улично осветление

Начало
27.06.2021
ID:
930

Една неработеща лампа и един счупен глобус и крушка за суперя на БББ на Дърварчето

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител