В процес 186 Приключени 2650

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Улици и знаци

Начало
03.02.2021
ID:
629

Здравейте! Обърнете внимание на пътните знаци по ул. Конушка или по-специално в участъка на кръстовището с ул. Оборище ! Там липсват. Завива се наляво или надясно по ул. Оборище и се движат в насрешно (поради липса на пътни знаци), но и не са нарушители. Благодаря

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Изоставена кола

Начало
02.02.2021
ID:
628

На улица Искра повече от година има паркиран син Опел, който не е помръднал, не се знае кой е собственика, моля да се вземат мерки и колата да бъде преместена

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Остъкляване

Начало
02.02.2021
ID:
627

Здравейте . Искам да попитам понеже искам да си остъкля терасата трябва ли ми някакво разрешително живея на последния етаж блокът е саниран. Благодаря за вниманието.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неработещи улично осветление

Начало
01.02.2021
ID:
625

Здравейте ,на ул. Захари Стоянов 69 уличната лампа не работи или премигва. В късните часове е изключително опасно!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Санитарна сеч

Начало
01.02.2021
ID:
624

Здравейте. В имота ми намиращ се в село Патриарх Евтимово има орех на който клоните са върху електроразпеделителната мрежа.Има и счупен клон който е върху жиците.Кмета на населеното място отказва да приеме молбата ми. Благодаря предварително.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Изгоряла лампа на улично осветление, улица Орфей 2

Начало
31.01.2021
ID:
623

Изгоряла лампа, моля да се смени,от много години не е изгаряла.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Предложение за изграждане на съоръжение за катерене

Начало
31.01.2021
ID:
622

Предлагам да се изгради съоръжение за катерене на територията на община Асеновград. Безвъзмездна помощ в осигуряването, изграждането и поддържането на такова едно съоръжение се предлага от световния лидер в производството на такива съоръжения, а именно българската компания "Уолтопия" АД. За целта е необходимо общината да кандидатства по тази инициатива. Местоположението на съоръжението може да бъде съобразено с експертите на общината и да се консултира с компанията Уолтопия. За повече информация относно инициатива: https://bulgaria.walltopia.com/

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Безстопанствени кучета

Начало
29.01.2021
ID:
621

Здравейте, След уловът на 14.01 липсват две некастрирани дотогава кучета. Районът е Баделема, извън жилищните блокове, до новите строежи. По закон кучетата се кастрират и се връщат на същото място, но тах вече 15ти ден ги няма. По- рано бях направила запитване колко колко време е възстановяването, отговорът беше около 2-3 дни, тоест отдавна трябва да са били пуснати. Бих искала да знам къде са? Две мъжки; едното бежево безпородно един Цвят, другото е кафяво, ловджийско. Опитах се да приложа снимки, но системата ми ги отхвърля. Благодаря предварително!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Улично осветление

Начало
27.01.2021
ID:
620

Здравейте! Повече от седмица няма улично осветление пред блока ни на вх. Б. Вън е мрак вечер. Предполагам е изгоряла крушката. Моля, за съдействието и да се реши проблема. От живущите. Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Градски транспорт

Начало
26.01.2021
ID:
615

Съвсем накратко, номер 2 от градския транспорт винаги закъснява нр спазва часови диапазон на линията а след 17 часа ще е магия ако мине някоя 2ка, в момента от спирката на която чакам трябва да мине в 18 часа точно вече е 18 и 15, това не е 1вия сигнал който изпращам сега вече конкретизирам за коя линия става на въпрос благодаря

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител