В процес 93 Приключени 2823

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

премахнати пътни знаци, забраняващи движение надясно

Начало
31.05.2021
ID:
855

Моля да се сложат наново премахнатите пътни знаци, забраняващи продължаване движението надясно от ул.ЧЕРВЕНА СКАЛА и ул. СТАНИМАКА към ул.Георги Данчов. Последната улица е еднопосочна и колите идват отгоре без да имат видимост заради завоя, което е много опасно. Хора, които не са от квартала и от града, идвайки от другите две улици не предполагат , че се превръщат в евентуални жертви... Моля да се вземат нужните мерки , докато не е се е случило най-лошото!!!!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Здравейте

Начало
31.05.2021
ID:
854

Здравейте,като една европейска страна и най красивият град в България живеем в нечовешки условия в един чисто нов квартал който са ивестирани милиони от граждани,който си построихме къщи,става въпрос за квартал баделема от към страната на квартал изток Матей Преображенски,газим в калта когато завали и дишаме прах когато е сухо,плащаме данъци за къщите и колите си,та въпросът ми е толкова ли няма общината 1000 лв да изсипе поне най малкото което е чакъл в определен участък,където минават почти всички жители на квартала,хората от квартала започнаха да се организират за протест моля да се направи нещо по въпроса.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Уличното осветление не работи!

Начало
31.05.2021
ID:
853

Уличната лампа на "полк. Дрангов" пред номер 8 не свети. Следващата лампа пред номер 12 понякога премигва и светва замалко, но и тя не свети през повечето време. Още няколко лампи нагоре по улицата са в подобно "работещо" състояние. Отговорните служби да вземат мерки и да отстранят проблемите с осветлението на улицата!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

сигнал

Начало
31.05.2021
ID:
852

Кошът за отпадъци е без дъно и не се вземат мерки да бъде подменен.Моля да бъде сменен,тъй като данъците са големи,а услугата не е на ниво!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

сигнал

Начало
31.05.2021
ID:
851

Кошът за отпадъци на фирма Лесхарт ЕООД /бившия стоп.двор на Горни Воден/е счупен/без дъно/и е сигнализирано,но не са взети все още мерки.Моля за подмяна на коша/обръщам внимание на факта,че данък смет е на доста висока цена,която незнайно защо поскъпна още повече,а услугата се изпълнява повече от лошо/

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

сигнал

Начало
31.05.2021
ID:
850

В следствие на силния проливен дъжд на 28,05,2021,на пътя на ул.Кап.Андреев 7,асфалта беше прокопан и се отвори доста голяма и опасна дупка.Моля да бъдат взети мерки за отстраняването й.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Няма сигнал ефирната телевизия

Начало
31.05.2021
ID:
849

Здравейте! От няколко дни в Асеновград няма сигнал ефирната телевизия. До колкото знам сигнала се излъчва от ретранслатор на покрива на хотел Асеновец. Не зная кой е собственик и кой е отговорен за работата на това съоръжение!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасна сграда

Начало
30.05.2021
ID:
848

Много опасна изоставена сграда. Всеки ден минават стотици хора по тротоара пред нея. Включително малки деца. Когато стане трагедията ???

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Изровена улица след поройния дъжд.

Начало
29.05.2021
ID:
847

След поройния дъжд улицата е изровена и насипания чакъл е вече на кръговото до пощата.Това ли беше ремонта?Нека се извърши оглед и да се сложи поне тънък слой асфалт.Моля кмета да обърне внимание и да се вземат мерки.Многократно сме правили подписки и се оказва ,че улицата е била асфалтирана няколко пъти.А това не е така,никога е нямало дори и запечатка от асфалт.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Строителни отпадъци

Начало
27.05.2021
ID:
845

Съседите ни- Фатма Исмаил от Генерал Гурко 23 натрупаха тротоара със строителни отпадъци. Тротоарът е неизползваем от 5 месеца. Молим за вашето съдействие.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител