В процес 93 Приключени 2823

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Опасен необезопасен кладенец кв.Запад

Начало
07.06.2021
ID:
878

Здравейте. Миналия ден решихме да посетим една от заградените площадки за кучета, намираща се на кв.Запад. По-малката, която се намира над бившето заведение Акрополис. Влязохме с децата и с ужас забелязахме отворен и необезопасен кладенец в средата на площадката. Освен, че някое куче, тичайки, може да скочи вътре, на тази площадка ходят деца, решили да позабавляват домашния си любимец. Съоръжението е изключително опасно! На второ място, вляво от входната врата към площадката има участък, в който оградното пано не стига до земята и по-малките кучета спокойно могат да излязат. Което обезсмисля използването на площадката, защото човек, пускайки кучето си свободно, не очаква да има дупка, от която то да излезе. Моля да проверите този кладенец и по възможност незабавно да се обезопаси. Благо

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Велоалей в Асеновград

Начало
07.06.2021
ID:
877

Кога ще има велоалей в Асеновград И вярно ли е ще има велоалеи от Асеновград до Пловдив Колко ще дълга велоалей Ще има ли значи и меркировка и сфетофари за велосипедистите

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Велоалей в Асеновград

Начало
07.06.2021
ID:
876

Кога ще има велоалей в Асеновград И вярно ли е ще има велоалеи от Асеновград до Пловдив Колко ще дълга велоалей Ще има ли значи и меркировка и сфетофари за велосипедистите

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Непочистена настилка с камъни

Начало
06.06.2021
ID:
875

Здравейте. През изминалата седмица имаше обилни количества валежи, които причиниха неуредици в много участъци от пътя. През тази седмица, отново се очакват значителни количества дъждове. Сигнализирам за провлачени камъни по настилката, които никой не почисти след лошото време. Преминаването през улицата е затруднено, а при сухо време създава облаци от прах и допълнителна мръсотия. Предвид очакващите се нови лоши атмосферни условия в нашия район, моля от мое име и от гражданите живущи на улицата, да се намери подходящо време, тя да бъде почистена от малките камъни и пясък. Бездомните кучета в кадрите са само бонус, който дори не смея да коментирам... Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Шум

Начало
06.06.2021
ID:
874

Здраввйте искам да попитам общината до кога ще търпим музиката от ромските сватби в квартал лозница. Започват още в 8 часа сутринта в неделя. Според вас това нормално ли е? В почивните ни дни да не може човек да си отпочине а да не говорим че имаме и малко дете което неможе да спи по цял ден.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Свлачище на Баделема

Начало
05.06.2021
ID:
873

Уважаеми дами и господа, След проливния дъжд миналата седмица, се активира свлачище на пътя, което затрудни излизането от блокове 5, 6 и 7.Обадих се на 112. Дойде багер, който от едното място на другото завлече половината кал, а камъните и храстите набута в края на пътя. На ул. "Капитан Андреев" , малко над лаборатория "Зинвест" , зейна огромна дупка и натряскан асвалт. Иначе пътни данъци , такси смет си плащаме. Какво трябва да се случи , за да реагирате , моля? Ако и този път не обърнете внимание, ще се обърна към БНТ ! Благодаря Ви за отделеното време и внимание!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасна детска площадка в с. Червен

Начало
04.06.2021
ID:
871

От известно време, детската площадка в с. Червен е в безобразно състояние. Стълбите за пързалката липсват, от там стърчат пирони. Има строшени седалки в детския пясъчник, декорацията над пясъчника всеки момент е възможно да падне, липсва пясък. От двете врати на площадката липсва заключващия механизъм. Липсват греди от оградата. Съображенията са опасни за децата. От името на всички родители, моля да се обърне нужното внимание.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Улично осветление

Начало
03.06.2021
ID:
869

Уличното не работи и лампите не светят от два-три дена в определеното за това време!

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Неработещо улично осветление²

Начало
03.06.2021
ID:
868

От 1 седмица,липсва осветление, видимостта е почти нула и е предпоставка за инциденги

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Негоден пътен знак

Начало
03.06.2021
ID:
867

Масово неспазване на знака поради намалената му забележимост.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител