В процес 51 Приключени 1714

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

не регламентирани сметища в с.Тополово община Асеновград

Начало
28.02.2021
ID:
678

Искам да подам сигнал за не регламентирани сметища в с.Тополово община Асеновград. Сметищата се намират в деретата на селото , като в най – покъртително състояние е дерето в района на Лещето, голямо Тополово . И в двете дерета има реки , има пътеки , минават животни за паша . Екосистемата е брутално унищожена , има смрад , строителни отпадъци , гуми , стъкла , боклуци от цялото село. Гледката е отвратителна . Проблема е много сериозен , всички строителни отпадъци и ненужни вещи се изхвърлят в дерето , организира се превоз до дерето , боклуците се изсипват на черния път и за да се прикрие деянието , трактори избутват боклуците към стръмния склон . По пътя се виждат следите от тракторите , пътя е замаскирано - чист , но само поглед към склона и гледката става покъртителна и гнусн

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неправилно поставени контейнери за смет

Начало
26.02.2021
ID:
674

Здравейте, От няколко месеца ми прави впечатление за неправилно поставени контейнери на гореспоменатите места, които затрудняват движението и изглеждат грозно. Бихте ли оказали коконтрол фирма КМД да разреши проблема и да постави въпросните контейнери в джобове? Благодаря предварително

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Нерегламентирано сметище

Начало
22.02.2021
ID:
666

Нерегламентирано сметище над новия гробищен парк, до оградата, от страната на циганската махала. https://youtu.be/GBpvimSTLzw

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Непочистен Жълт контейнер

Начало
20.02.2021
ID:
664

От нова година жълтият контейнер не е събиран. Това са два месеца! Нали си има график за събиране?! Защо всеки път трябва да се сигнализира, за да се свърши работата? Ако мястото не е удобно за камионите, нека преместят контейнерите на друго място или да ги махнат, поне да знаем че няма.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Нерегламентирано сметище

Начало
19.02.2021
ID:
662

През последните 1-2 месеца отивам на панорамната площадка между Асенова крепост и с. Лясково да снимам залеза. Още при първото ходене забелязах боклуците там (около площадката), но със всяко следващо ходене те бяха повече.

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Сериозни количества битови отпадъци

Начало
11.02.2021
ID:
650

От село Врата по пътя към местността Белинташ има навсякъде изхвърлени сериозно количество отпадъци - като започнем от автомобилни гуми и свършим до кенчета от бира и енергийни напитки, бутилки и какво ли още не. Да, това е туристически маршрут и хората очевидно нямат необходимото възпитание, но въпреки това трябва да се направи нещо. Все пак препитанието на това и околните села зависи именно от туристическата дейност . Може би кметът трябва да инициира почистване, в което да се включат и доброволци. При всички случаи сегашното състояние е неприемливо! Тази красива природа е на път да бъде съсипана от хората

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Нерегламентирани сметища

Начало
05.02.2021
ID:
638

Има изхвърлени отпадъци, строителни и битови зад завод Калцит в Асеновград някаде междо завода и бившия Астрой.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Контеинери за смет - не са на мястото предвидено по план

Начало
05.02.2021
ID:
637

Здравийте! Във връзка със сигнал номер 630 подаден на 3.02.2021г. Отговора и становището с което излизате въобще не е вярно. Защото точно по схема от 2007г.(което е проверено и има копие),контейнерите трябва да се намират на обозначеното място, а именно на ул. , Отец Паисий‘ 64 (на отсрещния тротоар). Като това го знаят всички живущи и съседи на улица, а и скандалите които живущите на ул. , Отец Паисий‘ 64 вдигнаха на така наречената от вас ,,комисия'', когато доидоха да ги поставят точно на мястото определено за това. А защо именно 2007г. контеинерите бяха поставени именно на ул. , Отец Паисий‘ 64, и след като йивущите там ги бутаха на пътя, след което доидоха да пуснат ,,молба'' че не ги искат там бяха преместени на ул. , Отец Паисий‘ 65. Значи това което казвате не отговаря на истинат

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сметище със строителни отпадъци

Начало
04.02.2021
ID:
634

Здравейте, в пресечката до чешмата на ул. РОДОПСКА 40 от седмици се изхвърлят нераглементирано строителни отпадъци. Моля вземете мерки.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Контейнери за смет - не са на мястото предвидени за това

Начало
03.02.2021
ID:
631

Здравей те! Относно сигнал номер 630 подаден на 3.02.2021г. (по рано днес). Има неточност ( грешка) при цитирането породена която сега забелязах от речника вграден на устройството. За което предварително и много се извинявам. Относно цитата,, почерпихме ги и не ни интересува, ние не искаме контеинери‘‘. ИМАШЕ СЕ В ПРЕДВИД ,, почнаха ги и не ни интересува, ние не искаме контеинери‘‘. Отново се извинявам за не точността. Благодаря за разбирането.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител