В процес 51 Приключени 1714

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Неработещо улично осветление

Начало
29.03.2021
ID:
733

Двете лампи на уличното осветление,намиращи се пред адрес “Гоце Делчев”91 и тази стещу нея,не светят повече от две седмици.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

сигнал

Начало
22.03.2021
ID:
720

Уличната лампа на ул Атанас Свещаров 19 не работи отдавна. Същата се намира пред детска градина Асенова крепост, където има две избирателни секции и трябва спешно да бъде ремонтирана преди изборите.

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Сигнал за неработещо улично осветление

Начало
19.03.2021
ID:
716

Уличната лампа се намира на ъгъла на ул. Клокотница и ул. Ивайло

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Няма улично осветление

Начало
19.03.2021
ID:
715

От една седмица няма улично осветление на ул.Матей Преображенски. Улицата е без асфалт,разкопана и кална и в тъмницата е опасна.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
19.03.2021
ID:
714

От два дни уличното осветление на улица ,,Славянска” не работи!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
18.03.2021
ID:
713

От два дни уличното осветление на улиците Пирин, Руен и околните, не работи

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
16.03.2021
ID:
707

Защо премахнахте , осветлението на ул. Странджа № 9 ? Сега половината улица тъне в мрак . Улицата е стръмна и опасна , постоянно се извършват строително ремонтни дейности по нея. Новия стълб който сложихте е посредата на тротоара , при това положение е невъзможно майки с детски колички да преминат по тротоара заради НЕКАДЪРНО поставения стълб. Преди двадесет дни писахме жалба ,но няма резултат. Ако не се вземат спешни мерки, ще се обърнем към медиите.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Повредена улична лампа

Начало
10.03.2021
ID:
699

Уличната лампа е повредена. Свети около 15-20 сек. после угасва за 20-30 сек. И така цяла нощ.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Светофар за поправка

Начало
05.03.2021
ID:
689

Светофарът до магазин за пижами Areal на бул. България (последния в града по пътя за Пловдив = първия на влизане от там) не работи както би трябвало. Пешеходецът не свети в зелено - или свети в червено, или не свети изобщо. Мисля, че трябва да се обърне внимание и на това, че 10 секунди, в които би трябвало да свети зелено, са изключително малко и крайно недостатъчни да се премине пътното платно - стигат само за половината платно и то при условие, че човек е норнално подвижен. Много хора пресичат там заради спирката на автобусите за Пловдив и мисля, че е редно да се обърне внимание. Благодаря предварително.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неосветен участък на ул. Хан Аспарух

Начало
05.03.2021
ID:
688

На ул. Хан Аспарух от номер 11 в посока супермаркет БББ е изключително тъмна улицата. Причината е, че на един от стълбовете липсва улична лампа, а следващия стълб е на кръстовището и лампата е насочена да осввтява кръстовището. В тази тъмна част на улицата има входове на кооперацията, както и входове на къщи от другата страна на улицата. Въобще не е безопасно за деца в тази тъмнина, а също така има много паркирани коли на улицата и това, че е тъмна е предпоставка за грабежи.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител