В процес 148 Приключени 2632

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Тротоара на Драгоман

Начало
04.04.2023
ID:
2336

След приключване на ремонта на ул Драгоман, бе подадена жалба за опасен фундамент пред гаража ни, който беше търговски обект. По време на ремонта минаваха хора от общината,снимаха. От техническия разбрахме,че ще се премахне този фундамент,но в крайна сметка ремонта приключи и той си остана. След жалбата ни казаха да го изкъртим. Моля да бъдат поставени плочки, за да стане тротоара завършен.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Стърчащи ел. кабели от уличен стълб за осветление

Начало
04.04.2023
ID:
2334

На уличен стълб за осветление липсва капака, който прикрива кабелите за ток.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Опасен стърчащ пън- отново

Начало
03.04.2023
ID:
2333

Искам да ви уверя, че опасния пън, който пречи на стотици хора всеки ден ,по няколко пъти на ден при преминаването им, си стои все още на място . Въпреки вашите уверения , че в най-къс срок ще бъде премахнат, той си е там и продължава да пречи и създава опасности и неудобства , меко казано. Става дума за сигнал с № 2001 от 2.11.2022 г, който вие успешно приключихте. На книга само обаче. Явно срокът от 5 месеца , от приключването на сигнала , не е къс за вас като време , а се вписва в графата светкавичен по вашето летоброене. Костенурките имат явно друго мерило за време.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 2 потребителя

Детска градина Бако Динчо

Начало
30.03.2023
ID:
2326

Искам да подам сигнал за Госпожа Нели Николова работеща в детска градина Бако Динчо моля да се вземат мерки тази бена не спира да тормози родители учители за пари нейскаме да си водим децата вече на градина други родители си отписаха децата точно заради тази госпожа моля да се вземат мерки

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Детска градина Бако Динчо

Начало
30.03.2023
ID:
2325

Искам да подам сигнал за Госпожа Нели Николова работеща в детска градина Бако Динчо моля да се вземат мерки тази бена не спира да тормози родители учители за пари нейскаме да си водим децата вече на градина други родители си отписаха децата точно заради тази госпожа моля да се вземат мерки

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Кози и бълхи в Асеновград 2023г.

Начало
30.03.2023
ID:
2323

Здравейте, За поредна година детето и семейството ми е нахапано от бълхите разпространявани и отглеждани от съседа ни Георги Димов. Димов отглежда кози в населеното място, принудени сме да търпим миризмата, бълхите и кърлежите които се разнасят от двора му. Моля обърнете внимание на закона издаден от община Асеновград за отглеждане на животни в населеното място! Накарайте виновника да си плати и най- малкото да обезпаразити. Живеем в град, а не във ферма!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Кастрене дървета

Начало
29.03.2023
ID:
2316

Във връзка със сигнал номер 2161, вече повече от 2 месеца чакаме фирмата изпълнител да изкастри дърветата. Какво се случва ?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Рязане на дърво/кастрене на клони

Начало
29.03.2023
ID:
2315

Дървото е високо и клоните дълги и се удрят в терасите и стъклата при силен вятър, има и климатична система, която също може да бъде повредена. Също така могат да се счупят от силен вятър, да паднат, отдолу минават много хора, има и коли. Клоните имат нужда да бъдат изрязани.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

кастрене на чинар

Начало
28.03.2023
ID:
2309

Дървото не е кастрено повече от 30 години. Има висящи клани почти до тротоара където минават пешеходци, майки с детски колички има и паркирали автомобили. При всеки по силен вятър има паднали клони които застрашават както и минаващите хора както и автомобилите. Има клони които достигат почти да кооперацията като застрашава счупване на остъкление на тераса, остъкление стълбище и дограма на апартамент. Надявам се за Вашето разбиране и да предприемете необходимите мерки.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Автомобили заемащи пътното платно

Начало
28.03.2023
ID:
2308

На кръстовището на кв.”Изток” , по продължението на ул. Гонда вода , почти денонощно има десетки спрени автомобили пред кафе-аперитива . Създава се постоянна предпоставка за ПТП, понеже едното платно е заето .

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител