В процес 61 Приключени 2547

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Саниране на жилищни сгради

Начало
25.10.2023
ID:
2934

Здравейте, къде мога да видя списък на 20 -те жилищни сгради, които Община Асеновград е класирала за саниране?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Преминаващи тежкотоварни камиони по улица в кв. Горни Воден

Начало
24.10.2023
ID:
2933

Улица "Гергана" в кв. Горни Воден е една от най-проблемните по отношение на честите ВиК аварии. В голямата си част улицата е разбита. След ремонта на централната улица "Св. Кирик" по "Гергана" почти всеки ден минават по няколко камиона, натоварени с дърва. Течовете отново започнаха и скоро от останалата настилка на улицата няма да има и следа. Моля за спешна намеса по компетентност.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неправилно паркиране

Начало
24.10.2023
ID:
2932

Този автомобил всеки ден паркира на платени парко места. Даже преди час се обадих, дойде жена да провери о не виждам да има поставен фиш или глоба.... Докато да се закупят абонаментите се проверяваше и се лепяха фишове, а сега вече никой не минава да провери, а даже работниците на другите бариери таксуват лица паркирани на вече платени места и изобщо не знаят кое място за кой автомобил е. За тази цел се дадоха талони които да се поставят в колата. На този паркинг всеки си спира къде иска и никой не го проверява. След като искате да се плаща абонамент си свършете работата и проверявайте!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Преустановено сметоизвозване

Начало
24.10.2023
ID:
2931

Над седмица не е минавала кола да извози отпадъците

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Подкастряне на дървета

Начало
24.10.2023
ID:
2930

Уважаеми господа, Във връзка с подадени предходни сигнали с N 2235 / 21.02.2023г. и N 2386 / 19.04.2023г. и получен отговор, че действията по подкастряне и премахване на дървета е прекратена и ще продължи през следващия есенно-зимен период, отново алармирам за необходимостта от санитарна сеч на дървета /3 броя липи/, намиращи се на ул. "Гоце Делчев" 49, гр. Асеновград. Надявам се, че същите ще бъдат включени в тазгодишната кампания.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Двигателно масло на тротоара

Начало
24.10.2023
ID:
2929

Тече двигателното масло от автомобила, който паркира винаги на тротоара.

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Иван Иванов

Начало
23.10.2023
ID:
2928

Здравейте, искам да попитам кога ще вземете отношение по многократно подаван от мен сигнал за опасен кабел с високо напрежение, който е пуснат свободно и влиза в ламаринен гараж. Не е обезопасен по никакъв начин. Предишния сигнал беше 2901 . Моля извършете реална проверка. Намира се зад блок Асенова крепост на ул книжна фабрика 15 отстрани на гараж 310 и влиза в 311. Има реална опасност от пожар или от токов удар.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Оплакване от градски транспорт

Начало
20.10.2023
ID:
2926

Искам да подам сигнал за нередовен градски транспорт , спецялно за автобусна линия номер " 2 " . Днес от 8.45 часа съм на спирка зъбчето и в момента е 9.27 и още една " 2 ка" не е минала , а по разписание трябваше да мине поне два пъти . Как се очаква да има хора , които да го ползват , като при това положение неможе да се разчита дали ще се стигне на време за работа . Поне смените разписанието и пишете , че минават на час , а не на 20 минути .Надявам се да вземете необходимите мерки

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Улично осветление

Начало
20.10.2023
ID:
2925

Здравейте,на улица Ал.Батенберг 46 уличната лампа е изгоряла и не свети,Моля да я поправите. Благодаря

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

предизборни плакати

Начало
19.10.2023
ID:
2924

здравейте община Асеновград забелязва се тенденция на предизборна агитация от всички партии безразборно лепене на всякакъв вид агитация включително и по спирките в Асеновград вечерно време се вижда хора от ромската махала които лепят плакати както им дойде и където им дойде то е ясно че сте абсолютно безсилни но пак ще трябва да се почистват автобусните спирки които за пореден път бяха налепени изключително слаб контрол и превенция от ваша страна. въпросът ми е кой ще почисти ще бъдат ли наказани виновниците защото пак е похарчен обществен ресурс. за малко да стане както трябва ама стана както обикновено тоест нищо

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител