В процес 196 Приключени 2657

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Път,който скоро ще пропадне

Начало
30.07.2021
ID:
1028

Съвсем скоро ще има пропадане на път,под асфалта няма нищо! До трафопоста зад Палеонтологичен Музей (бившият Младежки дом). В близост до кабинета на д-р Гърков. Дано не пострада някой докато общината вземе мерки.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Липсващо осветление

Начало
30.07.2021
ID:
1027

Уважаеми, Пиша Ви отново във връзка със сигналите ми с номер 171, 203 и 216. Все още очакваме да намерите вариант за осъществяване изпълнението на уличното осветление на ул.Борова в с.Долнослав. В началото на годината г-н Ковачев(кметския наместник) обеща, че ще бъдат монтирани 2 осветителни тела. Към момента нищо не е осъществено. Очаквам да предприемете незабавни мерки, както и отговор в законоустановения срок!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Бездомни кучета

Начало
29.07.2021
ID:
1025

Глутница от около шест /6/ безстопанствени кучета тормози живеещите в района. Няколко пъти се спускат срещу мен , като на 28. 07. 2021 година едното ме захапа за обувката .Моля да се вземат необходимите мерки срещу тази напаст и индивидите , които хранят животните .Свидетели на случката са работещите в магазина за дрехи , шивашкото ателие и козметичното студио. Надявам се , че предизборните обещания за справяне с проблема не са били само думи! п.п. Обичам животните и имам домашен любимец .

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Улично осветление

Начало
28.07.2021
ID:
1024

Добър ден, бях подал сигнал за улично осветление !Няма резултат ,много е тъмно и опасно !

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Повреда на Пързалката на Детска площадка

Начало
27.07.2021
ID:
1023

Повреда на захващане на червената Пързалка на първата Детска площадка в парка до Паметника Цар Иван Асен 2ри. Моля за незабавна реакция и поправка на пързалката за да не се нарани някое Дете.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Мръсотия навсякъде!Тук не е почиствано от месеци...

Начало
27.07.2021
ID:
1022

Този участък не е почистван от месеци. Защо плащаме данаци ?Искам да живея чист и зелен град. Служителите в община Асеновград не виждате ли в ,каква мръсотия тъне Асеновград????

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Рязане с резачка в 8ч. сутринта от съседи

Начало
27.07.2021
ID:
1021

Искам да се оплача от съседи от блок 10 в квартал Баделема,живущи на 4 я етаж! Почти всеки ден в 8ч. сутринта се започва рязане на дърва с резачката и не спира с часове.. отидох и разговарях с въпросните мъж и жена,но бях нападната и обидена и в крайна сметка не постигнах нищо.. Най-утчиво ги помолих да започват поне в 9ч. ,тъй като ми будят многократно детето и никак не е приятно,но те не ми обърнаха особенно внимание и дори ме изгониха с викове! Моля,полицията да предприеми съответните мерки! Това не се търпи дори в съботен ден не спират!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Не работещо улично осветление

Начало
27.07.2021
ID:
1020

Уличното осветление на ул " Атанас Свещаров " 21 не функционира от дълго време. Моля службите отговорни затова да възстановят осветлението.

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Не работещо улично осветление

Начало
26.07.2021
ID:
1019

Пуснах сигнал преди 1 месец че не работи уличната лампа пред входа на блока моля след този сигнал вече да е смените понеже има деца и възрастни хора а не се вижда нищо вечер . Благодаря !!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Така повече не може

Начало
26.07.2021
ID:
1018

Здравейте,това е поредния сигнал който отправям. Моля да се вземе решение за преместването на контейнера. В махалата няма кофи за боклук по думите на хората който живеят там,и затова изхвърлят отпадъци където и както им падне. Не сме длъжни да ставаме заложници на това. Писал съм доста до Общината и ако не се измести контейнера ще изпратя сигнал и до телевизиятя. Това не се търпи повече

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител