В процес 186 Приключени 2716

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Липсващи елементи от светофарна уредба

Начало
03.09.2021
ID:
1109

От Светофарната уредба липсва показателя отнасящ се за пешеходците ( показва колко минути остават до и за преминаване ), както и звуковия сигнал. Светофара се намира на кръстовището на Ул. Цар Иван Асен 2 и ул. Княз Борис 1 от "Зъбчето" към блока.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Опасни дървета

Начало
03.09.2021
ID:
1108

Опасни дървета които са сериозно обрасли със замотани кабели във тях и също пречат при преминаване по стълбите които свърваз ул.Георги Бенковски 24 със ул.Патриарх Евтимии !

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

знак

Начало
03.09.2021
ID:
1106

Здравейте. Има поставена табела за край на Асеновград в локалното платно точно преди бензиностанция МУСЧО. До там ли са границите на града в посока Пловдив? Благодаря

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Относно ул. Странджа и ул.Богомилска

Начало
03.09.2021
ID:
1105

Искам да попитам, кога ще бъде почистена от строителните остатъци л. Странджа и ул.Богомилска - разклона между двете. Останал чакъл, свлечен пясък, изоставено колче от знак... Всичко това пречи на движението и освен това запрашва допълнително околната среда.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Събиране на пласмасови отпадъци

Начало
02.09.2021
ID:
1104

Жълтите контейнери за разделно събиране на пластмасови отпадъци са препълнени вече втора седмица. Става въпрос за контейнерите на две от спирките на ул. Княз Борис, както и за още няколко в района. За съжаление ми се налага да оставям торбата с отпадъци отстрани на контейнера. Не ни е дадена възможността да пазим града си чист.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Нарушена тротоарна настилка след ремонтни дейности

Начало
31.08.2021
ID:
1102

След ремонтни дейности (по думите на работниците "за прекарване на оптични кабели") и последващо пренареждане паветата на тротоарната настилка пред жилищната сграда на ул. "Градешница" №14 (и част от ул. "Полковник Дрангов") са налице множество счупени бордюри както и некачествео пренаредени павета – липса на нивелация, фуга между част от плочите. Текущият вид на тротоарната настилка е предпоставка за бъдещи проблеми, които няма да закъснеят след дъждовния сезон и по-ниските температури, още повече, че върху тази настилка преминават ежедневно автомобили (заради гаражите в сградата). Последно, но не и по важност, живущите не бяха уведомени за предстоящите ремонтни дейности по никакъв начин. За тях се разбра при свършен факта, а в обедните часове (14-16ч) не винаги се спазваше тишина.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

5и вероятно не само избите, а и приземните етажи. Кой ще носи отговорност за евентуалните щети на имуществото, при положение че Общината своевременно е уведомени??

Начало
31.08.2021
ID:
1101

и вероятно не само избите, а и приземните етажи. Кой ще носи отговорност за евентуалните щети на имуществото, при положение че Общината своевременно е уведомени??

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Клони, пречещи на автобусите по пътя за Асенова крепост

Начало
29.08.2021
ID:
1099

Клони пречат на автобусите да се качат до Асенова крепост. Нужно е прочистването на пътя, за да се обезпечи безпроблемно изкачване на туристическите групи, транспортирани с големи бусове и автобуси.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Зелена площ в окаяно състояние

Начало
27.08.2021
ID:
1098

Градинката на улица Богомилска в близост до училище "Христо Ботев" не е поддържана от години и е в окаяно състояние. Има и дърво , което се е наклонило и е счупило бордюра. А точно срещу градинката има жълт контейнер за боклуци, който не е изхвърлян повече от месец и земята е пълна с боклуци! Моля , вземете адекватни мерки!

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Пропаднали шахти

Начало
27.08.2021
ID:
1097

До скоро беше пропаднала една шахта. Сега вече са две!! През този участък, освен натовареното движение от автомобили, минават и доста пешеходци. Видимоста е малка поради липса на улично осветление. Паркингът е платен и е хубаво да се поддържа елементарно ниво!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител