В процес 94 Приключени 2818

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Пропаднала шахта

Начало
18.09.2021
ID:
1134

Шахтата на паркинга отново е в неизправност.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

контейнери за разделно събиране

Начало
17.09.2021
ID:
1133

Контейнерите за събиране на пластмасови, метални и хартиени отпадъци, разположени в началото на ул. Васил Петлешков, вече втори месец не се изпразват. Препълнени са, около тях се трупат още отпадъци и хората, които искат да събират разделно, няма къде да изхвърлят това, което са събрали. Коя фирма отговаря за тези контейнери и защо не си изпълнява задълженията?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Безстопанствена кола

Начало
17.09.2021
ID:
1132

Здравейте. След подаден сигнал за безстопанствена кола, на 13.07 получих следния отговор: ,,Поради неизпълнение на даденото предписание в установения за това, срок следва моторното превозно средство (МПС) да бъде принудително преместено, съгласно чл.73, ал.1 и ал.2 от Наредба за управление на отпадъците.,,. Към днешна дата горепосоченото МПС продължава да е на същото място. В какъв срок следва да бъде преместено, очевидно принудително?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Относно ремонта на пътя- Асеновград-Кърджали

Начало
16.09.2021
ID:
1131

По пътя който тече ремонт в момента там постоянно има движение на коли.Пътя е настелен с пръст и чакал и се вдига такъв прахоляк.Това не е нормално наоколо е такава мъгла от прахоляк,не може да се диша.Трябваше ли така да се застели пътя толкова рано близо до границите на града,след като ще се асфалтирва най -накрая. Не може ли поне да се напръсква с вода да няма този прахоляк.Но е нещо ужасно.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Пешеходен светофар

Начало
16.09.2021
ID:
1130

Имам предложение за подобрение на пътната обстановка. Днес на бул. Васил Левски отново беше блъсната жена. Казвам отново,защото случаите на блъснати хора на конкретната пешеходна пътека да много. Аз живея там и често ставам свидетел на трагични случаи. Става въпрос конкретно за пешеходната пътека от джамията към аптеката. Имам предложение да бъде монтиран светофар с копче за преминаване. Още повече в близост има училище (Ленин) и много деца преминават точно през тази пешеходна пътека. Нека не чакаме да пострада още някой.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Не работи пешеходния светофар до ОУ"Петко Каравелов"!

Начало
16.09.2021
ID:
1129

Не работи пешеходния светофар до ОУ"Петко Каравелов"!

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Непочистени улици

Начало
16.09.2021
ID:
1128

Улица "Иван Вазов " отново е мръсна, пълна с паднали листа и боклуци. Контейнерите за разделно събиране на отпадъците /стъкло и пластмаса/ са препълнени . Никой не ги е изпразвал от месеци ! Хората вече оставят стъклото отвън до контейнера и така допринасят за още по-грозната гледка. Моля да предупредите фирмата , отговаряща за тях регулярно да си прибира насъбрания отпадък ! А също почистващата фирма редовно да мете улица " Иван Вазов", защото идва да чисти само след подаден сигнал от мен до вас !

Статус:  Приключен
Оценка: 2 от 1 потребител

Улично осветление

Начало
15.09.2021
ID:
1127

Вече пета и шеста поредна вечер уличното осветление не работи на улица цар Иван Асен някъде след подлеза до към колелото и надолу, или има вероятно изместване на часовото време на превключвателя който включва уличното

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Детска площадка,кв.Долни Воден

Начало
14.09.2021
ID:
1126

Площадката е недовършена и неподържана,а в бюджета за2021 бяха гласувани средства за довършването и.Площадката е буренясала поради липса на настилка около пързалката и люлката,а настилката която е поставена под съоръженията вече е разместена поради некачествено изпълнение.Та въпроса е КОГА ще имаме завършена,безопасна и добре подържана детска площадка за нашите деца???

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Неработещо улично осветление на ул." Ст. Джамсъзов"

Начало
14.09.2021
ID:
1125

Новото улично осветление покрай оградата на училище Цветни Метали не работи цяло лято, но вече започва учебната година и учениците тръгват на училище, сутрин и вечер е много тъмно, но също и се разхождат много бездомни кучета. Надявам се да се отстрани поне проблема с осветлението, а за кучетата ... Предварително Ви Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител