В процес 186 Приключени 2716

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Улично осветление

Начало
08.12.2022
ID:
2097

Неработеща лампа на уличното осветление на кръстовището на ул. Копринарска и ул. Драгоман в Асеновград.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Без осветление

Начало
07.12.2022
ID:
2095

Позволявам си да пусна още един сигнал за същия адрес, а именно последните номера на ул.Александър 2ри. Днес лично бях свидетел как дойдоха хора и работиха по проблема. Когато светна уличното осветление всичко беше наред, но час по-късно то отново не работеше. Предполагам някъде по трасето има проблем (късо съединение или нещо друго), който се появява отново и отново. Не знам дали е от значение, но ще го спомена: на ул.Средна гора има двор на къща със страшно много светеща коледна украса. Не знам от къде се захранва, но може и тя да е проблема. Надявам се на бърза реакция от страна на общината.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Улично осветление

Начало
05.12.2022
ID:
2087

От една седмица няма улично осветление

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Без осветление

Начало
05.12.2022
ID:
2085

1 седмица ул.Александър 2ри (последните номера) е без осветление. Моля, вземете мерки. Сутрин и вечер деца се прибират и отиват на училище/градина.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Липса на улично осветление

Начало
05.12.2022
ID:
2084

Липса на улично осветление на последните номера на улица Александър втори и улица Средна гора

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Молба да отремонтирате осветлението

Начало
02.12.2022
ID:
2079

От край време на ул.Рилска 80 и 90 (стълбите) няма осветление. Стълбовете и лампите са стари и овехтели,имаме деца учиници които се налага да изпращаме и посрещаме заради непрогледната тъмнина. Молим сменете ги!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Без осветление

Начало
01.12.2022
ID:
2077

Целият квартал е без улично осветление.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Улично осветление

Начало
01.12.2022
ID:
2076

Цялата улица Александър Стамболийски е с неработещо улично осветление.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
28.11.2022
ID:
2068

Неработещо улично осветление

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Улично осветление

Начало
22.11.2022
ID:
2058

Здравейте! От доста време осветлението на този стълб не работи. Може би крушката е за смяна, защото по линията преди него и след него освтлението свети. За да достигнете до него се минава по една уличка между блок 12 и блок 13 в кв. Баделема. Въпросната уличка няма никакво улично осветление и не можете да си представите каква тъмница е вечер, след като не свети и гореспонатия стълб.Молбата ни е да изпратите специалисти да поправят осветлението на този стълб, който се намира от горния карай на блок 13. А за поставяне на улично осветление на уличката между двата блока все още чакаме.....

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител