В процес 193 Приключени 2657

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Относно нарушена видимост от паркирали автомобили на натоварени кръстовища

Начало
15.06.2023
ID:
2543

Здравейте! При зареждане на гориво от бензиностанция Лукойл на Зъбчето, непрекъснато се натъквам на следната ситуация-спрени коли и джипове непосредствено до самото кръстовище, от което става включването към главната улица Цар Иван Асен и видимостта е толкова намалена, че колкото и да се изнесеш виждаш колите в последния момент и съществува риск някой караш направо по булеварда да отнесе завиващият автомобил без да го види изобщо. Вчера дори видях следи от удар от автомобили на това място и си дадох сметка, че по едро стават инциденти. Моля, вземете мерки като ограничите паркирането на това кръстовище, с оглед на това, че много хора зареждат гориво там и преминават през това рисково кръстовище ежеминутно.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

ЗАМЪРСЕНА ТРОТОАРНА НАСТИЛКА

Начало
15.06.2023
ID:
2540

Лошо състояние на тротоарите от двете страни на улица Иван Вазов. В по-голямата си част тротоарната настилка е силно замърсена от растителност, а на места изцяло липсва такава. Двата тротоара са труднодостъпни, като за майки с колички са изцяло неизползваеми. Поради това се налага пешеходците да са на пътното платно, създавайки предпоставки за ПТП.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Запитване по повод завземане на обща площ пред жилищен блок

Начало
14.06.2023
ID:
2535

Добро утро, пиша Ви по повод притеснения, възникнали напоследък на адрес "Княз Борис I" 8, вход Б. Както се вижда от снимките, живущите от етаж 1 и 2 вляво са обсебили чрез тента/палатка част от общата площ пред блока. Ако аз искам да седна на мястото, където е тентата- не мога, защото тази площ е приватизирана и с това се нарушават моите права (както и правата на другите живущи в този вход). Освен всичко, както се вижда, е поставена камера на етаж първи, което е недопустимо за мен, нарушава се правото ми да не бъда снимана от нежелани за мен индивиди. Утре, 15/6/23,е организирано събрание от домоуправителя на живущите във входа. Моля за Вашият съвет и съдействие.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Тротоара на ул. Ал. Стамболийски

Начало
14.06.2023
ID:
2533

Тротоара на ул. Ал. Стамболийски е под всякаква критика. Плочките са навдигнати и се клатят! На места съвсем ги няма! Опасен е за ходещите пеша, а да не говорим как майки с колички или триколко как се мъчат когато минават по него! Също така е опасен и за децата когато са с колело или тротинетка!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Събиране на едрогабаритни отпадъци

Начало
13.06.2023
ID:
2532

Беше обявено, че на 13.06.2023год. ще бъдат събирани едрогабаритни итпадъци на определени улици от коите една беше Ал. Стамболийски! На ул. Ал. Стамболийски така и не минаха!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Моля за проверка на светофара на зъбчето

Начало
13.06.2023
ID:
2531

Моля ако може да се види времетраенето на светофара на зъбчето! Когато пресичат пешеходците времето е прекалено малко, особено когато си с дете е почти невъзмижно да се пресече!

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Изоставено куче

Начало
11.06.2023
ID:
2521

https://www.facebook.com/groups/493677010688629/permalink/6586656044723998/?app=fbl

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Стълби,тревни площи

Начало
09.06.2023
ID:
2517

Стълбите,които водят към бл.10 са в ужасно състояние. Тревите бяха окосени,както се вижда на снимката само от единия край.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Бълхи

Начало
08.06.2023
ID:
2514

Между 9-ти и 10-ти блок е пълно с бълхи. Вчера децата бяха нахапани. Моля за бърза реакция.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Тревни площи

Начало
05.06.2023
ID:
2501

Тревните площи не са окосени и напръскани.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител