В процес 193 Приключени 2657

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Опасно дърво

Начало
27.03.2024
ID:
3243

На 06.02.2024г. подадохме сигнал за опасно дърво пред входа ни на улицата. Сигнала ни беше приет от Вас под № 3131, като бяхме уведомени, че е направена проверка и е констатирано, че следва да се направи санитарно почистване и намаление на височината. До днес 27.03.2024г. развитие по случая няма. Дървото си стои все така опасно за преминаващи деца, хора и превозни средства.

Статус:  В процес

Събиране на излезли от употреба електроуреди

Начало
26.03.2024
ID:
3241

Здравейте! Ще има ли скоро акция за събиране на излезли от употреба стари електроуреди и ако да, кога се очаква?

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Улично осветление

Начало
26.03.2024
ID:
3240

Проблем с уличното осветление. Лампата понякога свети, понякога не свети с часове. Лампата е от старите живачни лампи. Ако е възможно да се замени с нещо по-ново.

Статус:  В процес

Неспазване на междусъседски отношения

Начало
25.03.2024
ID:
3239

Господин Кмете имам подадена жалба срещу съседи с входящ номер 94-И-360 на която не беше обърнато нужното внимание незнам поради каква причина декември месец получих писмо с което бях уведомен че е направена проверка поискани са да се представят документи и разрешителни и че след това ще бъда уведомен за последващи действия и оттогава чакам уведомление вече три месеца няколко пъти се обаждах да проверя жалбата и всеки път отговора беше че колежката която се занимава със случая е във болнични няма кой да поеме нейната работа Смятам че това е недопустимо за една институция Незаконна постройка неспазено отстояние неспазена височина защото къщата е построена на мястото на плевня за което има други изисквания и норми Натрупани дърва летви и строителни материали буквално върху керпичен дувар

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Почистете пътя преди Асенова крепост

Начало
24.03.2024
ID:
3238

Искам да привлека вниманието на Общината към нелицеприятната гледка в подсъпа към туристическия обект Асенова крепост. Разхвърляни, разпилени , изгнили чували с пясък , както и разпростряла се дървесна растителност от лявата страна на пътя преди Крепостта. А горе ни посреща неработеща видеостена и часовник , който не е точен. По проект Асеновград - свещената порта на Родопите на бяха отпуснати 3 045 384.01 лв . По проекта се доставиха се и се монтираха 2 броя видеостени, на които трябава да се излъчват кратки филми рекламиращи Асеновата крепост и основните туристически забележителности в градаНе е достатъчно само да се усвояват средства. Необходимо е обектите да се поддържат и след това непрекъснато. На нас-гражданите ни прави впечатление , че общината не си върши работатата.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Умряло куче

Начало
23.03.2024
ID:
3237

Добър ден Община Асеновград! Преди една седмица на 16.03 около 14 30 часа,подадох сигнал за умряло куче в басейна на кв Изток. Сигнала го подадох на дежурния телефон,мъжа каза че ще предаде на колегите! Е, явно не го е направил,защото кучето си плува все още или е нормално да се разхождам с дъщеря ми и да гледа тази Красива гледка ?

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Опасен ел.кабел

Начало
21.03.2024
ID:
3236

Здравейте, Опасен висящ ел.кабел до 10В, Ж.К Изток Благодаря,

Статус:  В процес

Често развалящо се едно и също улично осветление

Начало
21.03.2024
ID:
3235

Здравейте! Тази лампа отново е неработеща за кратък период от време. Това ми е третия сигнал за нея! Моля да се отстрани повредата така, че да работи по дълго време! Намира се точно до ул. Найден Геров 7, кв. Долни Воден, Асеновград. Благодаря

Статус:  В процес

Изхвърлени кучета

Начало
21.03.2024
ID:
3234

Намерени са изхвърлени 3 малки кучета на по 30 дни в парка на лятното кино. Моля са съдействие !

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Постоянен теч на вода

Начало
21.03.2024
ID:
3232

Здравейте, Преди три месеца подадох сигнал за постоянен теч на вода с №3089. Още същия ден беше обявен като приключен, но от тогава насам, водата не е спряла да тече. Ако това е питейна вода, загубите не са ли повече от допустимото? Желая хубав ден на всички!

Статус:  В процес