В процес 43 Приключени 1321

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Запушени отводнителни канали

Начало
11.06.2022
ID:
1659

запушени отводнителни канали на улица речна и пропаднала шахта не е възможно никой от общината да не е минавал от там това е третият сигнал който пращам първият е номер 12 12 на 25 .10 2021 вторият е с номер 12 98 на 30 11 2021 сега е месец юни няма никакво движение по въпроса беше ми отговорено че ще се ремонтират и че каналите се почистват периодично което не е вярно искам да знам какво е свършено по въпроса

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Наводнение

Начало
11.06.2022
ID:
1658

След извършване на строителни дейности, които се извършват по изготвен проект съобразен с действащите в страната норми за проектиране, не е ли редно нивото на тротоарните пространства и тези на настилката, да са съобразени изцяло с посочените в проекта коти с цел правилно отводняване на пространството и недопускане наводняването на граничещите с пътя сгради? При всеки по-обилен валеж, резултата е налице- наводнени избени пространства и дворове. Въпроса ни е: какво бихте предприели за предотвратяването на наводненията?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

От АКВАПАРК ВИТУС Горни Воден тече много вода!

Начало
09.06.2022
ID:
1656

От няколко дена на сам от АКВАПАРК ВИТУС Горно Воден тече огромно количество вода към кв.Запад до блок 102, 101, 100, завод БРОД и никакви мерки не се взимат. Водата достигна до трансформатора и спря тока на няколко блока. Водата стигна до завод БРОД даже и до кв.Долноводен. Не се взимат никакви мерки от страна на АКВАПАРК ВИТУС(ДИНА). Молим да се вземат необходимите мерки!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Не почистени битови отпадъци

Начало
07.06.2022
ID:
1654

Непочистени и дефектни контейнери. Оформя се сметище.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

незаконна камера за видеонаблюдение

Начало
07.06.2022
ID:
1653

На ет.3 на сградата има камера за видеонаблюдение , която записва към улицата , но няма лепенки за охранителна фирма , не желая да бъда записван от хората живущи там .

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Паркиране продължително

Начало
06.06.2022
ID:
1651

На улица Марица 15, на паркинга откъм стария Обреден дом, от страната на магазин Зита, има паркиран син пикап Фолксваген с номер PB4738MB, който не е променял местото си вече около 4 месеца. Никой не може да използва от живущите в кооперацията това место за паркиране и не знае чия е колата и защо не се мърда оттам,какво има в нея и т. н. Това место не е платено за да се спира там повече от 4 месеца.

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Паднало дърво

Начало
06.06.2022
ID:
1650

Паднало дърво на ул Лозница върху спортна площадка

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Излязло от употреба МПС

Начало
02.06.2022
ID:
1646

Здравейте, за пореден път ви подаваме сигнал за наличието на излязло от употреба МПС пред блок Асенова крепост на адрес ул Книжна фабрика 15. Автомобила е Тойота Карина с Рег.ном РВ1772ВТ сива на цвят. Колата е без застройка, технически преглед и неправомерно заема место на общинския паркинг пред блока, като същевременно и създава опасност. Живущите в блока молим за съдействие и премахване на излязлото от употреба МПС.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Оплакване за кърлежи

Начало
02.06.2022
ID:
1645

Здравейте. Миналата година се обърнах към Вас със същия проблем. Квартала около стадиона е пълен с КЪРЛЕЖИ. Буквално ги виждаме как лазят по тротоарите. Не знам какво правите и с какво пръскате, но това не може да продължава така. Значи хора от Общината и полиция обикаля непрекъснато да ни проверяват дали сме си платили данъка на кучетата, отделно даваме пари за хапчета за обезпаразитяване всели месец, отделно купуваме каишки за по 52 лв., а насреща какво получаваме.....? Прибираме се всяка вечер с по 10 кърлежа, които могат да се пренесат и по домовете ни!!! Еми това е СТРАШНО. МОЛЯ ОБЪРНЕТЕ ВНИМАНИЕ И НАПРЪСКАЙТЕ ОТНОВО И НЕЗНАМ С КАКВО, МОЖЕ БИ ПО-СИЛНИ ПРЕПАТАРИ, ЗАЩОТО ТОВА НЕ СЕ ТЪРПИ ВЕЧЕ. ЖИВЕЕМ С ПРИТЕСНЕНИЕ И НИ Е СТРАХ ДА СЕ РАЗХОЖДАМЕ!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Непрекъснат теч от чешма

Начало
02.06.2022
ID:
1644

От няколко седмици чешмата в парка до училище "Христо Ботев" непрекъснато изтича и образува големи локви около себе си, възпрепятстващи свободното преминаване на граждани по този маршрут. Въпреки топлото време, локвите не изчезват, което предполага непрекъснат теч от отводнителната система на чешмата. Мястото е кално и пешеходците се опитват да го заобикалят всячески. Още повече, в дните с високи дневни температури на това място се събират оси, което създава предпоставка за инцидент с играещите там деца.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител