В процес 39 Приключени 1325

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Нерегламентирано сметище

Начало
15.05.2022
ID:
1603

Подавам пореден сигнал за това нерегламентирано сметище, което се намира точно срещу къщата ми.Боклука на места излиза и на асфалта и пречи на колите да минават.Миризмите са ужасни.Все повече бездомни кучета се събират заради него.Питам пак -КОЙ ВЕК ЖИВЕЕМ,ЗА ДА СМЕ СВИДЕТЕЛИ НА ТАКИВА ГЛЕДКИ?Намерете си начин да контролирате този проблем!Аз не съм длъжна да подавам всеки ден сигнали!Имаше един период,преди около две години,когато бяха намерили начин как да се справят с този проблем.Нямаше едно боклуче. Като има начин ,защо не го прилагате питам аз?С чистене веднъж на два месеца нищо не става.В тая смрад не се живее....

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Недостъпна пешеходна зона

Начало
12.05.2022
ID:
1597

Здравейте, разстоянието между кв. Запад и кв. Долни Воден ул."Стоян Джансъзов" няма нормален тротоар. На места където има останки от него е "завзет" от плевели, къпинаци,саморасли дръвчета. Участъка е интензивен с пешеходци, които се движат по пътното платно, по което пък фучат МПС със 100 км/ч. Нормален тротоар скоро може би няма да има, но поне да се изчисти този буренак, за да се ходи където е възможно спокойно, а не да се спъваме в тръни, в който пълзят всякакви влечуги и да се предвижваме по шосето.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

боклуци

Начало
05.05.2022
ID:
1580

Благодаря за 6-месечното чакане да обработите моя сигнал с ваш № 1224 / 25.10.2021г. Уведомявате ме на 4.05.2022 , че отпадъците в вашия общински имот с ПИ 00702.516.510 , са премахнати и следва да оценя със звездичка от 1 до 5 дали съм доволен /недоволен от работата ви. Днес реших да проверя, дали наистина отпадъците са премахнати, за да оценя обективно работата на общината и да ви похваля . И познайте какво е положението по сигнала ми в местоположението на отпадъка. Премахнати са , ама НЕ са премахнати. Там са си още миличките ! Вижте ги на снимките . Сега ми кажете , как трябва да оценя работата ви и с колко звездички ? Спорна работа !

Статус:  В процес

Нарушаване на обществения ред на 30.04.22 в 04:50

Начало
30.04.2022
ID:
1574

На 30.04.2022 в 04:50 СЪБОТА сметосъбиращата фирма минава да изхвърля контейнерите което не е никак нормално в почивен ден, защото вдигат страшен шум с този раздрънкан камион. Момчето което е на ръчката за обръщането на контейнера я натиска прекалено много пъти и тракането е страшно. Предприемете нещо

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Нерегламентирано сметище

Начало
28.04.2022
ID:
1572

До боровата горичка по пътя от параклис "Света Петка" към язовир Асеница има изкопана широка дупка, която е пълна с боклуци. Отстрани също са разпръснати боклуци, а в непосредствена близост има пейки с маси и е много неприятно за хората, дошли да си починат сред природата. Моля да се предприемат действия за почистването и извозването на тези боклуци!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

ОТПАДЪЦИ СЕЛО НОВАКОВО

Начало
18.04.2022
ID:
1565

Здравейте, неделя почистихме около пътя за хижа Синивръх. до разклона за ловната хижа. Отпадъците са изнесени на 5 места. Моля да организирате извозването им. Има и 4 изхвърлени гуми отдясно на пътя посока хижата на около 2-2,5 км, но са много тежки и не успяхме да ги извлечем. Моля да организирате премахването им. Сметището след гробището е нараснало. Моля да организирате премахването му. Пускам копие и до Община Асеновград. Благодаря

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Непочистено кръстовище след разкопаване (до ЖП гарата)

Начало
13.04.2022
ID:
1556

На кръстовището до ЖП гарата има непочистени инертни материали/камъни, които са след разкопаване за ремонтни дейности. Вече граждани се оплакаха от изхвърчали камъни и ударени коли. Нека се вземат своевременни мерки за да не пострада човек!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Кош за боклук

Начало
06.04.2022
ID:
1540

Моля да смените коша за боклук с друг понеже този е без колела и го оставят постоянно пред гаража ми и като се наложи да си пребирам колата няма как да го преместя дори и да искам и да ми пречи !!!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Непочистен Булевард България 94

Начало
04.04.2022
ID:
1536

Повече от два месеца не се чисти,стигат до кръговото на Тихия Кът и до там..

Статус:  Приключен
Оценка: 2 от 1 потребител

Сметища около с. Мулдава

Начало
04.04.2022
ID:
1535

Нерегламентираните сметища по рекичката от 40-те извора към с. Мулдава по селският път не са почистени или има нови. Рекичката е замърсена от отпадъци и оборска тор.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител