В процес 33 Приключени 1656

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Велоалеята

Начало
23.06.2022
ID:
1685

Здравейте, Имам 3 Въпроса , 1- Кога велоалеята ще продължи до градския басейн 2- маркировка и асфалт кога ще се слагат 3- Там къде свършва велоалеята под моста как искате да минете миреше на тоалетна и има ???? там, Гнусно е за каране друг избор нямаме, Или трябва да минем през джамията и пешеходна пътека или светофара , Ама губене на време там 4- пейки да слагаме до велоалеята, Велосипедисти да си почиват и паркинг за колела, и нещо дето децата няма да скачат на пътя

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Градска среда

Начало
17.06.2022
ID:
1668

Моля за отговор на поставените въпроси! 1. С чие съгласие се появи тази "небивала красота", снижаваща стойността на обекта зад нея. 2.Кой е отговорен за визуалната естетика на градската ни среда? 3. Колко грозота можем да понесем още около нас? Визирам повсеместната мръсотия, разруха, безотговорност и липса на всякакъв контрол?

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Ремонт на Спортната зала

Начало
14.06.2022
ID:
1666

Общината дължи на децата на града, които тренират в нечовешки условия и мизерия в така наречената Спортна зала, обещания ремонт на въпросната зала, за който се пое ангажимент... Децата от баскетболната школа, от школата по борба, от школата по кану- каяк, които тренират там на закрито през зимните месеци, а мисля, че и тенис тренират през зимата също там, очакват обещания ремонт. Аз като родител на дете, което вече втора година тренира баскетбол в тази мизерия, не знам как да отговора на мечтите на децата, които искат да тренират в зали, достойни за века, в който се намираме... Въпросът ми е кога ще започне обещаният ремонт на Спортната зала в града?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Жалба срещу шумни съседи в етажна собственост

Начало
12.06.2022
ID:
1662

Мога ли да подам жалба в Общината срещу системен тормоз от шумни съседи в етажна собственост? Шумни съседи, които системно нарушават Правилника на Вътрешния ред в етажната собственост, нарушават Глава II, чл. 3, ал.2 от Наредбата за опазване и поддържане на обществения ред на територията на Община Асеновград, както и Раздел II. Чл. 6. т. 4.от Закона за Управлен ие на Етажната собственост.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Наводнение

Начало
11.06.2022
ID:
1658

След извършване на строителни дейности, които се извършват по изготвен проект съобразен с действащите в страната норми за проектиране, не е ли редно нивото на тротоарните пространства и тези на настилката, да са съобразени изцяло с посочените в проекта коти с цел правилно отводняване на пространството и недопускане наводняването на граничещите с пътя сгради? При всеки по-обилен валеж, резултата е налице- наводнени избени пространства и дворове. Въпроса ни е: какво бихте предприели за предотвратяването на наводненията?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Връзка с кметство село Долнослав

Начало
31.05.2022
ID:
1638

Здравейте, от седмица се опитвам дасе свържа с кметството в село Долнослав, но с посочения в сайта на Обищан Асеновград телеофон 033285224 няма връзка. Моля, бихте ли отговорили как е възможно да се свържа с кметския наместник на село Долнослав? Ще очаквам отгоор. Хубав ден!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Детска площадка

Начало
13.05.2022
ID:
1598

Какво се случва с детската площадка на улица Княз Борис 6. Беше приета и одобрена?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

ремонт на път асеновград кърджали

Начало
10.04.2022
ID:
1549

До зам.Кмета по строителството на Община Асеновград. Собственик съм на имоти с идентификатори 49309.1.199 и 49309.1.200 След поставянето на мантинели на въпросния път достъпът до земеделските ми имоти е ограничен напълно.Съседите ми с имоти 49309.1.253 и 49309.1.109 въпреки променените статути на земеделските земи също са ограничени с мантинели. Моля,да вземете отношение освен премахването на мантинелите да се осигури и вход към имотите през отводнителните канали които са около 2м под нивото на пътя. Търсих информационна табела за възложител и изпълнител на обекта към които да задам въпросите си,но такъв не видях никъде. Предполагам че тези проекти са съгласувани с община Асеновград,за това и въпросът ми е към Вас. Благодаря за отговора!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Заповед № 41/9.11.2021г. на главния архитект на Община Асеновград

Начало
07.04.2022
ID:
1545

Моля да ни бъде изпратена по мейл Заповед № 41/9.11.2021г. на главния архитект на Община Асеновград във връзка с удостоверяване на подпис от архитект върху издадено Разрешение за строеж

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Заповед № 41/9.11.2021г. на главния архитект на Община Асеновград.

Начало
07.04.2022
ID:
1544

Съгласно проведен телефонен разговор с Гл.архитект на Община Асеновград, любезно Ви молим да изпратите на мейла, посочен в данните Заповед № 41/9.11.2021г. на главния архитект на Община Асеновград. Заповедта е необходима във вразка с удостоверяване на подпис върху издадено Разрешение за строеж от архитект, а съгласно чл .148, ал.2 от ЗУТ заверката се извършва от главен архитект.

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител