В процес 39 Приключени 1325

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Изгоряла лампа на уличното осветление

Начало
07.02.2022
ID:
1435

Здравейте,изгоряла е лампа на уличното осветление намираща се на ул.Спортист там където се пресича с ул. Средна гора.Това е втората лампа по ул Спортист като броим от ул Никола Кръстев.Ако мое да е смените ,че жената се прибира късно вечер и много я е страх :)

Статус:  В процес

Улично осветление

Начало
04.02.2022
ID:
1427

Здравейте. Уличното осветление в този район работи само през деня, а през ноща е пълен мрак. Надявам се на намеса от ваша страна за отстранявяне проблема.

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Неработещо осветление

Начало
03.02.2022
ID:
1425

Кога ще бъде възстановено осветлението на ул. Речна 38 вх. В ? Разкопахте,преустановихте ремонтните дейности и оставихте толкова огромно пространство без ток. Кога ще светнат лампите? Вече месец сме без ток.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
03.02.2022
ID:
1421

От три седмици уличните лампи на Градешница 47 и Градешница 51 не светят. Хората се прибират в тъмница през нощта от работа. Срамно е за 21 век. Надявам се скоро проблема да бъде разрешен.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Не работещо улично осветление

Начало
29.01.2022
ID:
1410

Здравейте! Вече една седмица не работи уличното осветление на ул. "Цар Самуил, Асеновград. Невъзможно е движението по улицата пеша в тъмните часове от денонощието. Моля, да предприемете съответните мерки за възстановяването му. Недопустимо е в 21-ви век да живеем толкова първобитно! Силно се надявам това да се случи в близките дни! С уважение!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Не работещо улично осветление

Начало
29.01.2022
ID:
1409

Здравейте! Вече една седмица не работи уличното осветление на ул. "Цар Самуил, Асеновград. Невъзможно е движението по улицата пеша в тъмните часове от денонощието. Моля, да предприемете съответните мерки за възстановяването му. Недопустимо е в 21-ви век да живеем толкова първобитно! Силно се надявам това да се случи в близките дни! С уважение!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неработещо осветление

Начало
26.01.2022
ID:
1404

Уличното осветление на улицата в участъка от кръстовището на ул.Лозница до участъка на ул. Стоян Джансъзов не работи.Получихме информация, че бил повреден подземен кабел....Да съгласни сме ,но какво е решението на общината за проблема ,който е от една година. Моля за решение на проблема в кратък срок!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещи улични лампи

Начало
21.01.2022
ID:
1398

От двете страни на входа, на ул. Атанас Свещаров 10 вх Г и до задния вход и гаражите, не работят двете улични лампи.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Няма улично осветление

Начало
20.01.2022
ID:
1396

Как може да ме уведомявате за сигнал с номер 1363, че проблема е решен при положение,че всичките пет улични лампи продължават да Не светят!!!Погрижете се да светнат!Прилагам снимки на уличното осветление на "решения"проблем!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Без осветление

Начало
20.01.2022
ID:
1394

След като писах, че на ул. Ангел Кънчев в кв. Долни воден няма улично осветление, днес получих отговор, че проблема е отстранен. Само че светят само първите 2 лампи на улицата от там нататък до парка с чинара е тъмно.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител