В процес 39 Приключени 1325

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Изоставен на тротоар автомобил

Начало
06.08.2020
ID:
351

Автомобилът на снимката не се използва от няколко месеца и е паркиран ден и нощ на тротоарната площ. Моля да бъде проверено състоянието на регистрацията му и собственикът му да бъде предупреден да вземе необходимите мерки за освобождаването на пешеходното пространство.Благодаря Ви предварително!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Възмутен съм от случващото се в градския басейн

Начало
04.08.2020
ID:
347

Уважаеми д-р Грудев, Възмутен съм от случващото се в градския басейн стопанисван от Общината ! От няколко дни все по нарастваща тумба от младежи на видима възраст между 10 и 25г.: Вдига невъобразим шум; Откровено не спазва ясно изписаните правила за ползването на басейна; Скачат безугледно без да се съобразяват , че има малки деца и или възрасти хора; Не спазват елементарни правила за хигиена- бански к сапун, тоалетна и други. Изумен бях когато Видях в басейна младеж с дълги явно възмръсни

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Силен шум

Начало
31.07.2020
ID:
335

Сулен шум от говорене, врякане и пеене на неразбераем език идващи от озвучителна уредба, който се чуваше при затворени прозорци и събуди цялата къща. Шума звучеше от около 6:30 до към 7:15 сутринта на 31.07.2020. Според мен има огромна вероятност този шум да се повтори и дори да стане системен. Общината да вземе необходимите мерки, предвидени в закона да не допуска този шум, да пречи на гражданите да спят!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Силен шум

Начало
30.07.2020
ID:
333

Всяка сутрин от 6.30 по бул. "България" работниците духат листата с машинки които вдигат страшен шум и будят децата.А от 22.00 до 8.00 има регламент за силния шум.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Трещене, рев, форсиране и прекалено шумните ауспуси на ул.6ти Януари

Начало
27.07.2020
ID:
329

От кръговото на бул . България и ул 6ти Януари до края на града посока Бачково , по всяко време на денонощието мотористите нарочно форсират машините си и използват ул. 6ти Януари за скоростна отсечка като се чува ужасен рев .Нарушават обществения ред ,има високи нива на уличен шум , нарушават спокойствието на живущите .Няма контрол за скоростта на КАТ а контрола за децибелите на РЗИ Асеновград тотално липсва .

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Параклис Св.40-мъченици

Начало
26.07.2020
ID:
324

Денонощно се събират хора на параклиса Св.40- Мъченика. По цяла нощ пият алкохол и не оставят никой наоколо на спокойствие. Децата ни вече са под стрес от случващото се. Параклиса през нощта става свърталище на алкохолици и бездомници. Многократно са подавани сигнали на 112 и към църквата откъдето отговориха, че мястото е на общината и тя трябва да вземе мерки за премахване на пейката и масата.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Преминаване на МПС-та през Централния площад

Начало
13.07.2020
ID:
301

Пиша Ви,за да сигнализирам,че през Центъра непрекъснато преминават и паркират превозни средства. И не са само автомобилите,които зареждат заведенията. Няма къде да оставим децата си да играят спокойно. Наглостта на някои шофьори преминава всякакви граници! Снимките са само дне,но това се случва ежедневно. Дори пред Чигалището едната саксия е преместена,за да може без проблем и от там да си влизат

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Не се търпи

Начало
10.07.2020
ID:
286

Музиките на високо пак започнаха от махалата.На всичкото отгоре придружени с непрекъснато викане,виене и грачене на микрофон.Принудени сме жителите на кв.Зъбчето да затваряме врати и прозорци за да може да съществуваме.Това нормално ли е!?Дори децата се плашат и не искат да излизат.До кога ще търпим това,трябва да се изнасяме в друг град ли!?!?!?

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Шумно заведение

Начало
26.06.2020
ID:
261

Заведениито в двора на стоматолигията с какво работно време е? 22 часа минава отдавна, а музиката продължава да върви. И заведението работи на пълни обороти...

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Относно силни гърмежи

Начало
24.06.2020
ID:
254

Здравейте. Искам да попитам какви са тези гърмежи в района? Става дума за много силни гърмежи, последователни (10 поне на брой) в 15.15 минути. И защо се нарушава обществения ред във време за почивка? Това е просто недопустимо. В часови пояс, в който е приет за почивка и не е желателно вдигане на шум. Детето ми да бъде стресирано! Очаквам обратно връзка, моля!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител