В процес 186 Приключени 2716

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Светофарна уредба

Начало
05.06.2023
ID:
2505

Стрелката за ляв завой към квартал ,,Запад" не работи ! Светлиния сигнал за десен завой от квартала към центъра също е обърква защото свети зелена стрелка ,оранжево и пак зелено.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Внимание!

Начало
01.06.2023
ID:
2490

Светофара е повреден и заблуждава водачите

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Неправилно работещ светофар

Начало
08.05.2023
ID:
2422

Когато светофара свети червено , лъжливо включва и жълтата светлина.Така някои шофьори се подлъгват и потеглят ,смятайки,че ще светне зелена светлина. А това не се случва! Ставала съм многократен свидетел на опасни ситуации.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасно кръстовище

Начало
05.05.2023
ID:
2419

Новата сфетофарна уредба на кръстовището в близост до Кауфланд едновременно забранява и разрешава завиване на дясно в посока Асеновград. Това създава объркване и е предпоставка за произшествия. Мисля, че е необходима промяна.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Светофарна уребда

Начало
04.05.2023
ID:
2418

Новата светофарна уредба на кръстовището към кв. Запад предпоставя настъпването на инциденти. В повечето случаи колите, правещи ляв завой към квартала, остават по средата на кръстовището . Освен това е доста объркващо кога може да преминеш и кога трябва да изчакаш идващите от Пловдив. Моля да обърнете внимание !

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещ светофар

Начало
17.04.2023
ID:
2379

Некоректно работещ светофар от ул . Велико Търново посока гарата !!!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Липса на копче на светофара

Начало
21.02.2023
ID:
2231

Едното копче на светофара липсва,а има голям поток на хора и моля да бъде поправено.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неработещ световар

Начало
19.01.2023
ID:
2159

Добър ден! Светофара на кв. Зъбчето посока от Център Асеновград към с. Болярци се нуждае от ремонт. Козерката на червената светлина липсва и при слънчево време не се вижда добре, поради което много шофьори минават на червено. Също така светлинната индикация за пешеходците не се вижда добре. Моля този път ремонтната дейност да бъде извършена адекватно. Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Неправилно работещ светофар

Начало
07.01.2023
ID:
2137

Светофара на ул.Велико Търново, до Нико, към гарата работи неправилно и представлява опасност за пешеходци и шофьори. Вместо червен,жълт,зелен цвят той работи с червен, жълт, червен.Моля да бъде погледнат.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Светофарен стъб ще падне

Начало
07.11.2022
ID:
2018

Светофарен стълб на кръстовището то на ул.цар.Иван Асен и княз Борис ще падне.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител