В процес 193 Приключени 2657

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Път на тежки камиони с.Лясково

Начало
19.04.2023
ID:
2385

Уважаеми дами/господа, Край с . Лясково,в местностите Св Петка и Вълкови ниви започва сеч на борове. Научаваме ,че тежки камиони с дърва щели да преминават през селото,по ул,Ангел Войвода,Площада и по шосето за Асеновград. Категорично протестираме ,защото пътната настилка е от циментни блокчета и водопровода,и най-вече обратните води ще бъдат счупени и разместени,отделно ще има шум,прах.Освен това улиците са тесни и има опастност за хора и сгради Най-удачния маршрут е Вълкови ниви,покрай помпената станция ,по ул.Брегова,Параклис "Свети Атанас"и излизане на шосето.Така няма да се пречи и е безопасно за хора,сгради,МПС и улиците. В обратния случай,ще преминем към протест,като препречим пътя на камионите и пътя Асеновград -Смолян

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 2 потребителя

Липсващо асфалтово покритие

Начало
16.04.2023
ID:
2377

Липсващо асфалтово покритие и пропаднал път, затрудняващи автомобилното дрижение.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Пропаднал път

Начало
13.04.2023
ID:
2371

Пропаднал път. Липсваща пътна настилка. Липсваща дъждовна канализация и отводняване на дъждовни води. Кога се очаква да се предприемат нужните действия от страна на общината. Благодаря

Статус:  Приключен
Оценка: 2 от 1 потребител

Дрънчаща шахта на улица рожен

Начало
28.03.2023
ID:
2311

Денонощно дрънчаща шахта метална за кой ли пореден път подавам сигнал. И опасни изсъхнали изгни ли дървета зад новата джамия в парка

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Пропаднал асфалт

Начало
26.03.2023
ID:
2300

Здравейте! Искам да подам сигнал за пропаднал асфалт от новоположеният на ул.Захари Стоянов между номерата 19 и21 пред строящата се кооперация след което се е образувала дупка.Благодаря предварително!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Ремонт на кръгово

Начало
17.03.2023
ID:
2285

Здравейте. Бих искал да информирам общината ,че няма да е зле да се хвърлят 100 кг асфалт на кръговото на дет маг и църквата свети Атанас.Има пропадания и дупки на пътното платно които са от минимум 10 ГОДИНИ и са доста неприятно особено ако се спускате по ул Хр.Ботев и завивате към полицията цялото ляво платно е пропаднало . Същото положение е и при кръговото до църква св.Атанас. След ремонт на ВиК има пропадание което е по цялата дължина на кръговото. Дупките са изключително неприятни и са от поне 10 години.Благодаря.Мисля ,че няма нужда от снимки на всеки му е ясно къде са.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасно пропадане/дупка в гр.Асеновград на ул.Велико Търново

Начало
09.02.2023
ID:
2200

Спешен сигнал за пропадане на път и счупване на паве от настилката с образувала се дупка с дълбочина над 2 метра(вероятно отдолу има шахта) и опасност от пропадане на хора и предпоставка за ПТП .Към момента мястото е необезопасено и липсва улично осветление в целия квартал през тъмната част на денонищието. гр.Асеновград Ул.Велико Търново до номер 26/28 на пресечката с ул.Кръстова гора.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Липсваща шахта

Начало
02.12.2022
ID:
2080

Сигнализирам за липсваща шахта на Т убразното къстовището на Ул. "Лозница"15 Квартал запад.Моля за съдействие.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Пътна настилка

Начало
12.10.2022
ID:
1964

Липса на пътна настилка в ЖК Изток бл.7В

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Разкопана пътна настилка от ВиК, оставенa в покъртително състояние !

Начало
19.09.2022
ID:
1900

Здравейте, искам да подам сигнал за това, че преди известно време от ВиК разкопаха улицата, а след това не се взеха никакви мерки за преасфалтирането на въпросните локации. Разкопките бяха на 2 места по улицата. Първите снимки са от разкопки от преди ЕДИН МЕСЕЦ, а вторите две снимки са от разкопки преди ДВА МЕСЕЦА. Както се вижда и тротоара също е пострадал. До момента никой не е доближил двете локации с цел възстановяване на пътната настилка и тротоара.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител