В процес 39 Приключени 1325

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Опасни изсъхнали тополи

Начало
03.05.2020
ID:
174

Две големи напълно изсъхнали тополи създават предпоставка за инциденти, падайки върху преминаващи хора и автомобили по улиците и тротоарите, както и от нанасяне на материални щети на съседните сгради, улична настилка, преминаващите електрически кабели и табла в близост. Дърветата са изключително високи (над 15м) и изцяло сухи и спешно е необходимо да бъдат взети мерки по отстраняването им!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител