В процес 61 Приключени 2547

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Новите табелки в централния парк (Забранено разхождане на кучета)

Начало
12.05.2021
ID:
817

Здравейте, от 12.05.2021 в централния парк има нови табели забраняващи разходки с кучета (по изображението се разбира, че и на кашика не може) Аз съм стопанин на куче, което е ципирано, вакцинирано, обезпаразитено и т.н. Няма нужда да се споменава, че и данъци се плащат. Въпросът ми е следният, ако не мога да си разхождам кучето в парка, къде има специални за целта кучешки площадки и обезпаразитени места за социализация на кучето, тренировки и т.п.(живея на адрес ул. площад България 2) Има стотици регистрирани кучета и редно е да им се осигурят условия. Големи фирми като "Purina" "Pedigree" с удоволствие ще ви изградят кучешки площадки, само им осигурете място. Моля да не приемате връждебно моето запитване. Объркан съм след видяното днес. Желая Ви успех и търпение.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Непочистени улици

Начало
12.05.2021
ID:
816

За пореден път подавам сигнал за улица "Иван Вазов" в района зад ЖП гара. Тази улица не се почиства регулярно ! На тротоара откъм гарата има направени купчини от боклук , които обаче не се прибират и се разпиляват . Кога служителите на Чистота ще дойдат да си съберат боклука ? Около контейнерите е много мръсно ! Вземете някакви сериозни мерки за своевременно и редовно почистване на тази улица , че ми омръзна да ви подавам сигнали всеки път !

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Теч на шарените стълбички

Начало
10.05.2021
ID:
815

Здравейте,отново има теч по т.н шарени стълбички .Моля,проблема да бъде решен,идва лято,водата е от канализацията!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Ново улично осветление

Начало
08.05.2021
ID:
813

На улицата има стълб и тъй като е тъмно, желаем да ни бъде включена улична лампа. Молим за съдействие!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Ниски клони върху тротоар

Начало
07.05.2021
ID:
812

По двата тротоара на ул. "Шести януари " клоните на дърветата са много ниско и е трудно минаването.

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

храсти в бачково

Начало
07.05.2021
ID:
811

Безстопанственост от страна на бачковския манастир и изцяло обрасли тротоари, не почистено от общината...тротоар няма

Статус:  Приключен
Оценка: 2 от 1 потребител

Разкопано от ВиК

Начало
06.05.2021
ID:
810

Преди известно време бях подал сигнал за разкопано и невъзстановено пространство на Искра 17 . Свързаха се с мен от ВиК и казаха , че до краят на седмицата ще бъде възстановено . От тогава минаха около два месеца .

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неокосени площи

Начало
05.05.2021
ID:
809

Всяка година тази градинка е подминавана и не се коси от служителите на общината и затова трябва да се подават допълнителни сигнали специално за нея. Има ли начин тази практика да се промени?!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Не работеща капкова система за напояване

Начало
05.05.2021
ID:
808

Искам да съобщя ,че поливната система която беше поставена на квартал Запад ул.Хан Кардам и съседните улици ,не работи от близо 1 година и никой не взима никакви мерки за това и градинките които бяха направени ,засадени и озеленени са напълно изсъхнали и в окаяно състояние заради липсата на вода която трябваше да напоява градинките! Моля ,вземете необходимите мерки!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Разхвърляна отрова!

Начало
05.05.2021
ID:
807

Здравейте от няколко дни в социалната мрежа фейс буй се пускат постове за разхвърляна отрова в различни квартали из града. В кв. Запад, кв. Изток , на улица Спортист , около детската градина там има най много натровени животни. Моля да се вземат необходимите мерки!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител