В процес 157 Приключени 2633

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Неработещи улични лампи

Начало
10.08.2021
ID:
1058

От известно време/около седмица/ уличното осветление не работи

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Коритото на река Чая преди Железния мост и след него е залесено. Израснали са много дървета гъсто едно до друго. При проливни дъждове, а идва есен, има опасност от наводнения и ще се затрудни почистването на реката. Моля, да се предприемат навреме мерки.

Начало
10.08.2021
ID:
1057

Коритото на река Чая преди Железния мост и след него е залесено. Израснали са много дървета гъсто едно до друго. При проливни дъждове, а идва есен, има опасност от наводнения и ще се затрудни почистването на реката. Моля, да се предприемат навреме мерки.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

.... след ремонта на Ул."Странджа"

Начало
10.08.2021
ID:
1056

Здравейте! Адмирации за добре свършената работа, относно укрепването и ремонта на ул."Странджа". НО на един въпрос, обаче, не намирам отговор. След приключването на втория етап от строително-монтажните работи, кой и колко време е нужно да се почистят/преместят/извозят строителните материали, които фирмата-изпълнител остави след себе си. Става въпрос за големи купища от баластра/фракция, и фин пясък, които са стоварени непосредствено пред дома ми, и през които се налага всеки ден да минаваме като през препятствия, за да се приберем. А именно пред къщата на ул."Богомилска"23 и 21, там, където свършва ул."Странджа", там, където се позиционираха всички материали и машини, с които се работеше.Повече от десет дни обаче вече не се работи, но не се и почиства. Моля, вземете мерки!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неправилно паркиране и неспазване на знаци

Начало
09.08.2021
ID:
1054

Здравейте! Искам да попитам дали би могло да бъде осществен по - стриктен контрол относно движението на автомобили по ул. "Стара планина", тъй като масово шофьорите нарушават знака "забранено влизането", който стои точно до ресторант "Омония". От двата края на ул. "Цар Освободител", която се свързва с другата, сиреч, кръстовището на това място, е отрупана с паркирали коли, и наглите шофьори нарушават знака и стават задръствания и предпоставки за ПТП. Има ли възможност да се постави камера на това място и нарушителите да бъдат глобявани? Отделно от това, много коли спират непосредствено преди кръговото кръстовище, за да отидат до аптеката или до баничарницата.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Не можем да разрешим проблема със запушване тръбата с обратната вода в блока

Начало
09.08.2021
ID:
1053

От много години шахтата в избеното помещение избива с обратни води, вика се почистващ камион и след 6 месеца същото се повтаря.Не ползвам избата,защото е невъзможно,развъдиха се хлебарки.Какво може да се направи друго,разбрах,че наклона на тръбата бил обратен.Събираме се входа на събрание и нищо не се решава,може би фирма би могла да оправи проблема, но и пари не искат да дават.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

сигнал

Начало
08.08.2021
ID:
1052

Може ли да проверите защо не работи капковото напояване на ул."Стоян Джансъзов" или по-точно Зона 5 в кв."Запад"?Толкова хубаво беше направено и сега всичко съхне.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Опасно куче

Начало
07.08.2021
ID:
1051

В къща на улица Бузлуджа 2 живее видимо агресивно куче, което се разходжа на ръба на къщата и лае агресивно по минувачите долу на улицата. Кучето не е вързано, оградата не е обезопасена, стопанинът разчита на факта че кучето няма да скочи от 2 метра ограда на двор. Проблемът е че кучето ходи по ръба може и без да иска да падне и тогава не знам как би реагирало, налага ни се да избягваме улицата от страх.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

3 седмици без сметоизвозване в с.Тополово

Начало
06.08.2021
ID:
1050

Здравейте! Днес стават 21 дена без извозане на битовите отпадъци в с.Тополово в участъка ул.Първи Май, ул.Мизия, ул.Спортист (възможно е да има и други необслужени участъци). Подаден е сигнал до кмета на селото на 03.08.2021г. и отговора на обслужващата фирмата е, че имат техническа повреда. В същото време в сряда 04.08.2021 колата за сметосъбиране мина в другата част на селото от другата страна на реката в т.нар.Малко Тополово. Смятаме, че подобна безотговорност от страна на фирмата при 45 градуса на въздуха е престъпление към здарвето на жителите.Моля да се предприемат СПЕШНИ И НЕЗАБАВНИ мерки за извозване на отпадъците, както и да бъдат инициирани санкционни действия от страна на Община Асеновград към фирмата, обслужваща района за неспазване на договорните отношения.Прилагам снимки.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Опасна детска площадка

Начало
06.08.2021
ID:
1049

Детско съоръжение тип къщичка с две пързалки в площадка, намираща се в големия градски парк, е сериозно компрометирано и опасно за игра. Има пропаднали дъски и излезли пирони на пода.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо улично осветление в с. Тополово

Начало
05.08.2021
ID:
1048

Здравейте! Повече от 14 дни не работи уличното осветление в с.Тополово на ул,Мизия в направление от ул. Първи Май по посока към ул. Спортист. Също така не работи осветлението и в пресечката, съединяваща двете улици, а именно - ул. Плиска (на картата в Google пресечката няма име, но на къщите е отбелязан адрес ул.Плиска). При локализиране на адреса през Google се изписва грешен адрес, затова при необходимост, моля да се свържете с мен! Подаден е сигнал до кмета на селото на 03.08.2021г., но до момента проблемът не е отстранен. За съжаление няма как да ви приложа снимки, защото след 21ч. тук е пълен мрак. Смятам, че ситуацията е твърде опасна и се надявам на вашата спешна намеса! Моля да ми пишете на мейла, ако неправилно съм насочила сигнала до вас и уточните къде да изпратя оплаква

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител