В процес 196 Приключени 2657

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Замърсено улично платно на ул."Княгиня Евдокия" и ул."Славянска"

Начало
18.06.2021
ID:
906

Здравйте! Днес след ВиК авария на ул."Славянска" №21 посдва обилен теч на кална вода по ул."Славянка", в следствие на което ул."Княгиня Евдокия" беше замърсена с кал до неузнаваемост. Моля да предприемете съответните мерки по почистване и измиване на улиците (ул."Княгиня Евдокия" и ул."Славянска").

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасна ограда на детски стадион

Начало
18.06.2021
ID:
905

Ограта е толкова стара,че цялата се клати,дори и децата си играят със нея,което я прави супер опасна,въпрос на време да падне върху някой!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Спукана траба

Начало
16.06.2021
ID:
903

Спукана траба на разклона с улицата от стълби водата си тече от на колко дена.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Безстопанствена кола

Начало
16.06.2021
ID:
902

Здравейте, след подаден сигнал за безстопанствена кола на ул. Рилска 3 с рег.No PB 5291 XB, получих обратна информация от вас, че е залепен стикер за премахване на автомобила. Оттогава минаха 3 седмици. До тук ли приключват правомощията Ви. Няма ли да бъде извършена повторна проверка на адреса?

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Площадка

Начало
15.06.2021
ID:
901

Зчупена пързалка. При спускане на дете се отлепва цялата горна час на пързалката. Въпрос навреме е да стане злополука

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Незаконно и необезпокоявано заселване на роми

Начало
15.06.2021
ID:
900

Здравейте, пиша Ви относно нещо доста притеснително. От около месец в гр. Асеновград наблюдаваме появата на хора на този хълм, като мислихме, че са къмпингуващи, докато не видяхме снимките от дрон от близо - това са хора от ромски произход, които очевидно опитват да се заселят там незаконно, както и вече настъпилият безпорядък, палене на огнове в тревата и натрупаните мръсотии и боклуци! Това е доста обезпокоително, при положение, че явно никой не реагира на случващото се!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №853 е приключен, но уличното осветление продължава да не работи.

Начало
15.06.2021
ID:
899

Уличното осветление на ул. "полк. Дрангов" пред номер 8 не работи. Не е работило от месеци и не е било ремонтирано, както се твърди в приключения сигнал 853. Поправете го! И сложете снимка на работещата лампа след ремонта! Ако случайно наистина е било ремонтирано, но то на секундата се е развалило отново, то ремонта е некачествен и неадекватен.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Нерегламентирано заселване

Начало
14.06.2021
ID:
898

Над кв.Баделема близо до станцията има нерегламентирано заселване...Както се вижда от снимката(която е взета от групата "За по добър живот в Асеновград" почнали са да разпъват палатки и да се самонастаняват.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

проблем с ВИК

Начало
14.06.2021
ID:
897

Кога ще бъде решен въпросът с авариите на ВИК мрежата на ул Илинден? Колко години трябва да търпим безводието, да плащаме водата, която се излива по улиците и да търпим нехайството на цялото градско управление към състоянието на града?+

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

счупени люлки

Начало
13.06.2021
ID:
895

Едната люлка е напукана и вероятно скоро ще се счупи и от съображения за безопасност, родителите не я използват. (снимка 1 и 2) Другата люлка е с липсващи преден и заден вертикален стопер, който спира евентуално прихлъзване на детето и падане или заклещване в люлката (снимка 3 и 4) Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител