В процес 148 Приключени 2632

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Не светещо улично осветление

Начало
12.08.2021
ID:
1068

Не светят две лампи от горният край на блоковете единяте пред входа моля да ги привете благодаря

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасни улични дупки

Начало
12.08.2021
ID:
1067

Две огромни дупки, на около 10 метра една от друга, при които трябва да спреш за да преминеш и след сериозни дъждове ще се превърнат в ями.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Счупен светофар

Начало
12.08.2021
ID:
1066

Светлината сигнализация за пешеходци я няма ,както и брояча за автомобилите не работи

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

складиране на изкопни материали и отпадък

Начало
12.08.2021
ID:
1065

Интересувам се , дали сте дали официално разрешение да се складират временно или за постоянно земни маси от изкопни дейности и строителни отпадъци в имот с ПИ 00702.535.202 ( частна общинска собственост), в случая при осъществяване на ново строителство на строеж на складова база в съседния имот с ПИ 00702.535.227 ? Багерите им в момента работят и прехвърлят земна маса и други отпадъци през оградата между тяхния строеж във вашия имот.

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

складиране на изкопни материали и отпадък

Начало
12.08.2021
ID:
1064

Интересувам се , дали сте дали официално разрешение да се складират временно или за постоянно земни маси от изкопни дейности и строителни отпадъци в имот с ПИ 00702.535.202 ( частна общинска собственост), в случая при осъществяване на ново строителство на строеж на складова база в съседния имот с ПИ 00702.535.227 ? Багерите им в момента работят и прехвърлят земна маса и други отпадъци през оградата между тяхния строеж във вашия имот.

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Опасно кръстовище

Начало
12.08.2021
ID:
1063

На вашето внимание моля да бъде спешно урегулирано с пътни знаци кръстовището на ул. Раковска и ул. Панайот Сребров , което в момента не е и никой водач на МПС ,който се изкачва по ул. Панайот Сребров в посока нагоре към ул. Отон Иванов , преминава през цитираното кръстовище с голяма скорост, без изобщо да спазва правото на преминаване на дясностоящия участник в движението, който идва по ул. Раковска от позиция черквата св. Троица и навлиза в кръстовището с предимство. Вече трети път (вчера 11.08.2021г) замалко на късмет избегнах да ме направят на каша в моя автомобил в страничен удар на прелетял през кръстовището с автомобила си водач непосредствено пред мен , който ми отне предимството и само рязкото ми спиране предотврати фатално ПТП. Настоявам за спешно поставяне на знаци там.

Статус:  Приключен
Оценка: 2 от 1 потребител

БОКЛУК

Начало
11.08.2021
ID:
1062

Отново две седмици не е вдиган боклука !!!!!! Отново смърди и Отново е 40 градуса и кошовете са развъдник на всевъзможни гадости и болести !!!!!??????

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Постоянно течаща вода по ул.Свети Кирик и ул.Горноводенско шосе

Начало
11.08.2021
ID:
1061

Всекидневно и постоянно по улица Свети Кирик и улица Горноводенско шосе (около хотел Чифлика и Домът за стари хора) тече някаква вода по пътното платно! Това е постоянно, без да спира. Моля някой от отдел Екология да провери случая и защо тази вода се изпуска на пътното платно, денонощно! Не е редно да тече там, разбива пътната настилка! Зимно време дори замръзваше и създаваше проблеми за движението! Водата тече от много време и никой не взима мерки, за да реши проблема! Моля общината да задейства компетентните органи и да се реши веднъж за винаги това недоразумение!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасни дупки по ул.Македония, кв.Горни Воден

Начало
11.08.2021
ID:
1060

По цялата улица Македония (кв.Горни Воден) има големи дупки. Някой от тях са дълбоки по 20-30см. Опасни са за движението. Създават предпоставки за ПТП, също така човек може да си потроши колата, ако влезе в някой от "кратерите"! Моля да бъде изпратена фирма, което да запълни големите дупки!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Буйна растителност на пътя между кв.Запад и кв.Горни Воден

Начало
11.08.2021
ID:
1059

Пътят между кв.Запад и кв.Горни Воден е обрасъл с растителност от двете страни. Пътното платно на места е изключително стеснено и опасно за движение! Неподдържането на пътя води със себе си предпоставки за ПТП! По този път много често вървят и пешеходци, което затруднява движението на автомобили, още повече! Моля общината да изпрати хора и да почистят растителността около пътното платно! Ако не се вземят мерки е въпрос на време да се случи ПТП!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител