В процес 148 Приключени 2632

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Отпадъци

Начало
18.08.2021
ID:
1081

Здравейте! Има ли услуга за извозване на стари мебели от домовете или от определени места? Ако има такава, бихте ли ми дали графика по който се прави? Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сърце за капачки

Начало
18.08.2021
ID:
1080

През 2019-та година бе изработено метално сърце, служещо за събиране на пластмасови капачки, на които всички знаем предназначението. Същото бе монтирано в кв.Долни Воден пред НЧ "Христо Ботев. Преди няколко месеца вандали изпотрошиха чешмата в близост до сърцето, както и повредиха самото сърце. Днес констатирах,че сърцето не е на мястото си, в случая изобщо го няма. Въпросът ми е следният: Вие ли демонтирахте металното сърце с ремонтна цел и ще го монтирате ли отново на същото място? Ако отговорът е да - то кога? Ако е не - възнамерявате ли да монтирате ново и да намерите начин за опазването му? Благодаря

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Безстопанствени животни на главен път Асеновград-Кърджали

Начало
18.08.2021
ID:
1078

На главен път Асеновград-Кърджали на около 1-2 км след отбивката за с. Мулдава непосредствено до павилиона където продават риба, има безстопанствени телета, които излизат на главния път и са предпоставка за голямо ПТП. Моля да бъдат предприети незабавни мерки.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Отвратен съм!!!

Начало
15.08.2021
ID:
1077

Нямам думи,с които да опиша вузмущението си и разочарованието си.Високата музика и маанета от махалата са почти ежедневни.Нямам против веселието на хората но не по този начин,заради няколко души да страдат стотици.Наскоро станах баща на близнаци(така дълго чакано)жена ми е от Пловдив.Костваше ме адски много да я убедя да дойде да живее тук.Ежедневно сме принудени да стоим затворени в собствения си дом заради кефа на някой.Живеехме няколко дни в Пловдив и сега се връщаме и нещата още по-зле.А това,че на този светъл празник днес-Успение Богородично ние сме принудени да стоим като затворници вътре и да слушаме гнусна музика и викане като на заколение си е направо падение.Искам да знам какво е нужно и къде да отида за да се спре това и да отгледам децата си нормалноГотов съм на Крайности!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Не светеща улична лампа

Начало
15.08.2021
ID:
1076

Осветителното тяло не свети от известно време.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Незаконно изхвърляне на строителни отпадъци

Начало
15.08.2021
ID:
1075

Така се изхвърлят строителни отпадъци от ромите. Това е практика и е безконтролно. Виждаме как общината почиства нерегламентираните снетища, но защо трябва да се стига до там? Няма ли начин да се предотврати появата им и нека всички, които ги създават да бъдат наказвани? Виждаме, че се движат свободно каруци по града, виждаме, че се изхвърлят строителни (и не само) отпадъци, но не виждаме да има наказани и някой да го е страх. Как ще ги глобите сега тези - та те дори нямат регистрационен номер на каруцата?! А всички други, които го правят?!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Компрометирани туристически табели

Начало
13.08.2021
ID:
1074

Табели пред пещера Добростански бисер и местност "Превала" са в това състояние. Табела за пещерата в село Добростан не е монтирана и е подпряна на един стълб. Моля да се вземат мерки, туристите плащат немалък вход и виждат на метри от входа подобни гледки.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Телевизия

Начало
13.08.2021
ID:
1072

Защо няма ефирна телевизия в града? Кога ще е налична? Срамота, един голям град да няма елементарни комуникации!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Площадката е в покартително състояние

Начало
13.08.2021
ID:
1071

Цялата площадка е изпочупена врата липсва, гумените плочки под люлките ги няма и люлките са завързани и счупени от 2-3 години. нуждае се от освежаване!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Цялата улица е дупка до дупка

Начало
13.08.2021
ID:
1070

Цялата улица е в ужасно състояние, нужда е се от нов асфалт или поне запълване на дупките

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител