В процес 196 Приключени 2657

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Шум в малките часове.

Начало
13.10.2021
ID:
1200

Здравейте.Ние живущите в блокове на ул Лозница N1/N2, ул Книжна фабрика N3/N4 постоянно сме подложени на шумов тормоз през малките часове на вечерта от магазин 'Кауфланд'.Всяка сутрин около 04.30-05.00 ч а често и много по рано пристигат; тирове;,които включват агрегати и вдигат шум. Около 05.00 започва товаро - разтоварна дейност със силен шум.Съгласно Наредбата на Общ. Асеновград ,1Глава Чл 2 т 2и3 ;Глава 2Чл 3 т 3, Чл16 т1 ---ТОВА Е ЗАБРАНЕНО. Пращали сме сигнал до централата на Кауфланд и сме разговаряли с кварталния Инспектор, който ни е съдействал но резултата е временен.Молим за вашето съдействие.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Път Асеновград-Първомай

Начало
13.10.2021
ID:
1199

Пиша ви във връзка с пътя Асеновград-Първомай. На много хора им се налага ежедневно да пътуват по този път. Колите се разминават на сантиметри една от друга в опит да избегнат дупките. С настъпването на студените месеци и дъждовете състоянието на пътя продължава да се влошава. Дупките са на всеки метър и това, че започната разчистването на пътя допълнително усложни ситуацията. Моля да предприемете действия преди да има непоправими последствия.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Улично осветление

Начало
12.10.2021
ID:
1198

Несветещо улично осветление, над Училище "Цар Иван Асен ll"

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Запитване към Сигнал 1185

Начало
11.10.2021
ID:
1196

Здравейте, благодаря за бързия отговор по изпратен мой сигнал с номер 1185. Имам само още един въпрос: след като има проблем в сграда на адрес "Клокотница" 49 и е установена липса на фуга, защо трябва да се разкопава улицата на адрес "Клокотница" 39? Ние, живущите на този адрес, нямаме теч. И предполагам, че ако фугата липсва пред нас, първо проблемът ще възникне в нашите избени помещения, а не в сграда, намираща се 100 м от нашата и в друга пресечка. Затова попитах как така се копае на сляпо (защото служителите на място опрдеелено не знаеха, защо ще копаят тук). А и ценя малките подобрения, които се правят... Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Ограничен достъп

Начало
11.10.2021
ID:
1195

През лятото на 2021г. ВИК Асеновград разкопа пътят над 13,14 блокове за да прекара канализация за новият квартал Баделема 2.проблемьт обаче е там, че пътят беше чакалиран и можехме да се предвижваме по него а сега той е изцяло в кал и е непроходим. При първият дъжд сутуацията е трагична а камо ли при сняг. Моля общината да направи нещо по въпроса поне да се въстанови чакълът за да може да се предвижваме.

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Липса на захранване на улично осветление

Начало
11.10.2021
ID:
1193

Добър ден, уличното осветление в село Стоево не работи, вече 3та седмица. Свързахме се с фирмата доставчик, която ни насочи да подадем сигнал към общината, за да се опресни изтеклият договор! Моля, да се вземе отношение по въпроса.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Улично осветление ( лампа )

Начало
11.10.2021
ID:
1192

Привет, На ул. Славянска 1А има улична лампа, която е паднала и се държи само на един кабел. Има опасност да падне върху някой.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Тъмнина в центъра на града

Начало
10.10.2021
ID:
1191

На 29-ти септември съм пуснал жалба за неработещо осветление от пощата надолу по цар Иван Асен кръговото пред ресторант Станимака. Лампите светнаха за един ден и после спряха.Всеки ден хора от общината минават не мога да си обясня такова безхаберие

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Не работещо улично осветление

Начало
10.10.2021
ID:
1190

Неработещо улично осветление в кв.Долни Воден ул.Велю Войвода 2 В предстоящите месеци през ноща преминаването е почти невъзможно терена е с бетови плочи ,който са разместени и наклона е голям постоянно тече вода през зимата и през ноща при минусови тептератури се заледява и преминаване от живещите на тази улуца е много сложно има възрастни хора ,който се предвиждат пеша и при сняг и дълж през ноща е много опасно за живота и здравето на възрастните жители и деца в района. Моля да се подмени крушката ,която не функционира от около 6 месеца.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Намалена видимост на оживена пешеходна пътека

Начало
08.10.2021
ID:
1189

Клоните на дървото възпрепятстват видимостта на оживена пешеходна пътека.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител