В процес 93 Приключени 2823

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Изгоряла лампа на улично осветление

Начало
07.01.2023
ID:
2136

Здравейте, От няколко дни на ул. Тунджа номер 13 има стълб на когото осветлението не работи. Ако имате възможност да проверите сигнала. Благодаря предварително.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Улично осветление

Начало
04.01.2023
ID:
2130

От няколко дни лампата започна да прави номепа,20 секунди свети и 20 не свети, а всяка сутрин по улицата не само моето дете,но и много други минават по нея и когато не свети нищо не се вижда.Знаете че по тази улица минават постоянно улични кучета и в тъмното за децата е шок когато изведнъж им се изпречат кучетата.Много е неприятно и опасно.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработеща улична лампа

Начало
04.01.2023
ID:
2127

Уличната лампа на ул. Македонска 6 непрекъснато спира да работи. Тръгва и след няколко минути спира. Моля за вашата бърза намеса.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Наработещо улично осветление

Начало
03.01.2023
ID:
2125

За пореден път осветлението не работи, вече повече от месец лампите на посочените към прикрепената снимка улици, не светят. Лампите светят от време на време, но не постоянно, през повечето време са изгасени. Подавам един и същ сигнал за пореден път вече и резултатът е нулев. Моля обърнете внимание и този път и настоявайте фирмата, която поддържа лампите да си свърши работата , а не да идват и да казват, че проблема е централен или неоткриваем ( понеже това им беше оправданието миналия път като идваха ) .

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Неработещо улично осветление - мостът на пазара

Начало
03.01.2023
ID:
2124

Неработещо улично осветление - мостът между Кооперативния пазар и Пазар Асеница

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Два месеца без улично осветление

Начало
02.01.2023
ID:
2123

Вече два месеца сме без улично осветление на кръстовището на ул.Станимака 20 и ул.Георги Данчов 6,подадох три пъти сигнал на 033162233,казаха,че ще предадат,но няма вси още улично осветление към днешна дата,2.01.2023 ,моля за обърнете внимание

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
02.01.2023
ID:
2122

Здравейте, искам да съобщя за неработещо улично осветление на улица Стоян Джансъзов No. 3-5 от вечерта на 01.01.2023г. Поздрави и успешна нова година!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасност

Начало
02.01.2023
ID:
2121

От 01.01.2023 г. не работи уличното осветление на цялата зона № 5 , обхващаща блокове с №№ 102, 103, 104, 105, 106

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неработещо улично осветление кв.Запад

Начало
02.01.2023
ID:
2120

Неработещо улично осветление кв.Запад до бл 105

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо лично осветление на моста на пазара

Начало
01.01.2023
ID:
2117

Сигнал за неработещо улично осветление на ул. Васил Левски. Става въпрос за очастъка от кръстовището на Пожарната служба до кръстовището на Кооперативния пазар. По протежението на целият мост липсва осветление. В тъмните часове от денонощието, без уличното осветление около пешеходните пътеки става меко казано опасно. Също така липсва осветление на същата улица на очастъка от супермаркет "Лидл" до кръговото кръстовище на бул. България. Прозовавам за бързото отстраняване на проблема.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител