В процес 193 Приключени 2657

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Високи тротоари

Начало
28.06.2023
ID:
2579

На кръстовището на сладкарница Нико към отсрещния парк тротоарите са твърде високи и трудни за изкачване с колички. Добре е да се осигури достъп до тротоарите за всички.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Необходимост от Контейнер

Начало
27.06.2023
ID:
2577

Необходимост от допълнителен контейнер за отпадъци. 1 контейнер е крайно недостатъчен за района.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

С колата в парка

Начало
23.06.2023
ID:
2568

Как може при наличие на паркинг да се спира в парка до пейките! Къде са служителите, които следят за реда?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Кастрене на клони

Начало
22.06.2023
ID:
2563

Здравейте, ние сме наематели на общински терен на този адрес. Бихме искали да се окастрят короните на дърветата в долната им част, за да се подобри видимостта към обекта. В момента е почти скрит от клони в долната част на дърветата.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Не окосена трева във целия квартал Запад

Начало
22.06.2023
ID:
2561

Колко още трябва да порастне тревата на квартал Запад за да дойдат хора от общината да си свършат работата? Тревата вече е достигнала до близо 2 метра из целия квартал и също така по кучешките паркове и около детските паркове! Това е пълно безобразие и на всичкото отгоре преди 7 дни пръскаха за кърлежи и бълхи, а не виждам смисъл от тези действия след като е като някаква джунгла из целия квартал!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Ограничаване на достъп до частна собственост

Начало
22.06.2023
ID:
2560

Уважаеми, Като представител на собствениците на ГНПП Геотехника АД със собствена база в гр. Асеновград, ул. Б. Икономов № 19 искам да изразя несъгласието ни всеки четвъртък тротоарите и входовете на сградата ни да бъдат блокирани от продавачи/сергии на пазара. Прилагам две снимки от днес (22.06.2023 г.). И това е ситуацията, след като хората бяха помолени да се отдръпнат, тъй като очакваме камиони със стока и оборудване, които не могат да направят маневра за да влязат на територията на предприятието. Считаме, че това е недопустимо и разчитаме да бъдат предприети необходимите мерки за осигуряване на свободен достъп до частни имоти. С уважение, Зорница Тодорова - 0895 72 10 35

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Материални щети

Начало
21.06.2023
ID:
2558

Вчера следобед около 15.00часа, живущите на "Славянска 1,ЕТ.5 сем.Хасови извършвайки ремонт на апартамента си,са изливали мръсни води от Акита на гълъби върху всички етажи под тях,с което са нанесли материални щети.Потърпевши сме 5 Семейства.Целите ни тераси са охлепотени, дрехите на простора, стъкла,външна изолация.Всичката тази смрад е изсипана под терасата и вонята е непоносима.При направена забележка вдига скандал.Молим за съдействие.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неадекватен градски превоз

Начало
17.06.2023
ID:
2547

От 1 час чакам немина така чаканата линия номер 4 невидях и други какво става изобщо с транспорта на града

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Пътна инфраструктура

Начало
17.06.2023
ID:
2546

Как е възможно на пътя Асеновград-Червен- Долнослав- Тополово- Новаково да няма нито едни пътен знак, че на пътното платно има легнали полицаи ? Как е възможно през нощта те да не са осветени по никакъв начин и да не е сигнализирано за тях по никакъв начин ? Има толкова легнали полицаи и нито една табела !!!!!!!!!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Относно нарушена видимост от паркирали автомобили на натоварени кръстовища

Начало
15.06.2023
ID:
2544

Здравейте! При зареждане на гориво от бензиностанция Лукойл на Зъбчето, непрекъснато се натъквам на следната ситуация-спрени коли и джипове непосредствено до самото кръстовище, от което става включването към главната улица Цар Иван Асен и видимостта е толкова намалена, че колкото и да се изнесеш виждаш колите в последния момент и съществува риск някой караш направо по булеварда да отнесе завиващият автомобил без да го види изобщо. Вчера дори видях следи от удар от автомобили на това място и си дадох сметка, че по едро стават инциденти. Моля, вземете мерки като ограничите паркирането на това кръстовище, с оглед на това, че много хора зареждат гориво там и преминават през това рисково кръстовище ежеминутно.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител