В процес 196 Приключени 2657

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

МОЛБА (сигнал)

Начало
02.04.2024
ID:
3259

Имам молба да се обърне внимание на стълбите от Рилска 23 нагоре до Рилска 92 са окаяно състояние стъпалата са към70-80 от които повечето са изпочупени с времето .Над 20 години не са ремонтирани от както аз живея в този квартал .А през тях многократно минават деца ,ученици ,работещи хора ,и пенсионери вече станаха опасни . Моля да се вземат мерки преди някой да е пострадал..

Статус:  В процес

Запитване за структура

Начало
02.04.2024
ID:
3258

Кой клас е ул. Захария в кв. Долни Воден

Статус:  В процес

Опасна детска площадка

Начало
01.04.2024
ID:
3257

Пускам сигнал за опасно детско съоръжение ( детска пързалка) което се намира в детската площадка до заведение " Лятно кино ". Стълбите на пързалката са изгнили и липсва една, не знам счупена ли е или е пропаднала при опит да се качи някое дете. Моля да бъдат взети необходимите мерки от отговарящи за подръжката на детската площадка. Ключалките и кошчета са за смяна. С уважение: Един буден гражданин

Статус:  В процес

Недобросъвестни граждани

Начало
01.04.2024
ID:
3256

Моля да се почистят отпадъците изхвърлени от недобросъвестни граждани на ул. Свети Димитър. Подаден е и сигнал на дежурният в Община Асеновград на 31.03.2024 година в 15:37,като същият пое ангажимент да сезира компетентните. Моля да се сложат още два допълнителни казана за битови отпадъци на същата улица, предвид живущите.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Постройка на граница на имот

Начало
01.04.2024
ID:
3255

Здравейте! Обръщам се към Вас с молба за разрешаване на проблем с построен навес – беседка – на границата на два имота без да е поискано съгласието ни. Новопостроената беседка се намира в имот на ул. „Люляк“ №7 и граничи с нашия имот с адрес ул. „Славянска“ №29. Беседката е построена буквално пред вратата ни, с височина над делящата имотите ни ограда. Моля за проверка спазени ли са законовите изисквания за строителство, в т.ч. минимално отстояние на строеж от границите към съседни имоти и максимално допустима височина. Моля за Вашето съдействие.

Статус:  В процес

Разрушени опасни стълби.

Начало
30.03.2024
ID:
3253

Вече години откакто разрушиха стълбите водещи към квартал Баделема от улица Матей Преображенски.Отпред струпаха няколко камъка за да се качват по тях и до там.По тия стълби по цял ден минават деца учещи в у-ще Отец Паисий,и всички живеещи на Баделема.Чашата преля,когато видях дете как падна.Какво чакате,да се случи нещо по-опасно и тогава да се задействате ли?Прилагам снимки на опасните стълби и улицата.

Статус:  В процес

Моля за обоснован отговор

Начало
30.03.2024
ID:
3251

Община Асеновград ще се включи ли във фонда на летище Пловдив за средства, за стимули на авиокомпании и откриване на директни полети до различни дестинации в Европа. До момента са се включили общини: Пловдив, Смолян, Чепеларе, Родопи, Куклен, Сопот, Калояново, Брезово, Хисаря, Съединение и Садово.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Не работещо осветление по Иван Вазов

Начало
30.03.2024
ID:
3250

Здравейте, По цялата улица Иван Вазов има изгорели лампи и вечер е доста трудно да се минава, като се има в предвид и бездомните кучета. 4-5 лампи не светят в началото на Иван Вазов покрай завод Асенова Крепост и една с пресечката на Костадин Балтов.

Статус:  В процес

Не работещо осветление по Иван Вазов

Начало
30.03.2024
ID:
3249

Здравейте, По цялата улица Иван Вазов има изгорели лампи и вечер е доста трудно да се минава, като се има в предвид и бездомните кучета. 4-5 лампи не светят в началото на Иван Вазов покрай завод Асенова Крепост и една с пресечката на Костадин Балтов.

Статус:  В процес

Неработещо улично осветление

Начало
30.03.2024
ID:
3248

Здравейте, Уличната лампа на Атанас Маринов 3 , работи няколко минути и изгасва и после пак заработва. Отделно отново лампите по цялата улица светват доста по- късно сравнение с останалите, примерно напречната улица Иван Вазов, моля да се погледне и това. Благодаря.

Статус:  В процес