В процес 148 Приключени 2632

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Счупена детска пързалка

Начало
13.09.2021
ID:
1122

Извитата синя пързалка в градския парк е счупена от повече от месец. Съоръжението е опасно и някое дете може сериозно да пострада! Моля незабавно да се вземат мерки и пързалката да бъде отремонтирана!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

izprateno pismo

Начало
13.09.2021
ID:
1121

Здравейте, на 12.08.2021 на ел. поща obshtina@asenovgrad.bg изпратих запитване на база, на което ще заплатя МДТ. все още нямам отговор, нямам входящ номер, получено ли е и каква е практиката на община Асеновград.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Незаконно строителство

Начало
11.09.2021
ID:
1120

Незаконо настрояване на беседка върху незаконна настроена построика и ограничаване на достъп до жилещтна зграда

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Беседка

Начало
10.09.2021
ID:
1119

Въпреки обяснението в полицията след препращането на предишния ми сигнал и неколкократното обаждане в районното управление , събиранията и напиванията на беседката зад блок 108 квЗапад продължават. Не се съобразяват часовете за шума , както и употребата на алкохол на обществени места (на 5 метра има площадка за малки деца) . Ако беседката не бъде премахната . ще се наложи да съдя общината за нанесени вреди на психичното здраве в следствие редовно недоспиване предизвикано от несъобразено с околната жилищна среда съоръжение.Надявам се да вземете мерки за да не стигаме до този неполезен никому процес. В полицията вече бях и втори път няма да отида .Отделно там се трупат боклуци от употребените напитки , храни и фасове . Кочина .

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Опасна детска пързалка

Начало
08.09.2021
ID:
1117

Пързалката е в окаяно състояние,стои така вече няколко седмици!!!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Невъзможен достъп до гаражи

Начало
08.09.2021
ID:
1116

Имаме неудобство, заради паркирани лични автомобили пред собствените гаражи, които гаражи се ползват за склад, за работилница, за прибиране на дърва, само не и на автомобил. Така се затруднява прибирането и изваждането на автомобилите на малкото хора, които ползваме гараж по предназначение. Нито един от гаражите не е с променен статут за хранителен склад, или работилница, но като помоиш да си измести колата, казва "аз съм си пред гаража". А, за да извадя, или прибера моята кола ( налагало се е по 6 пъти на ден), аз трябва да стоя и да чакам, да измести някой колата си, та да мога аз да си отворя вратите на гаража и да прибера моята. Да, наистина си седят пред гаражите, но ние не можем да достъпим нашите, заради тясно пространство! Моля, за намеса от съответните органи!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасно за пресичане

Начало
04.09.2021
ID:
1114

Надявам се по целия нов асфалтиран път на кв. Запад по посока Долни Воден, в най-скоро време да бъдат поставени легнали полицаи,светещи табели, ограничителни знаци, или каквото е там необходимо, за да спрат да карат с 200.Пресичането стана опасно и невъзможно понякога, няма и достатъчно пешеходни пътеки,(на които също не спират).Скоро децата ни ще тръгнат на училище.Моля да се вземат адекватни мерки.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Джамия

Начало
04.09.2021
ID:
1111

Уважаеми Господин Кмете! Обръщам се към вас с молба да се разпоредите: ходжата в Долно Воден да спре да пее на микрофон !!!!Аз съм живяла 20 години извън България и съм човек толериращ всякакви религии, но за мен е нарушаване на правата ми когато спя в 23 часа и сутрин в 5 да ме събужда ходжата с маанетата си!!!!! Е, все пак Долно Воден е в България, а не в Кабул !!!! Благодаря ви ! С уважение и силна надежда за помощ ! Блага Иванова

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Липсващи елементи от светофарна уредба

Начало
03.09.2021
ID:
1109

От Светофарната уредба липсва показателя отнасящ се за пешеходците ( показва колко минути остават до и за преминаване ), както и звуковия сигнал. Светофара се намира на кръстовището на Ул. Цар Иван Асен 2 и ул. Княз Борис 1 от "Зъбчето" към блока.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Опасни дървета

Начало
03.09.2021
ID:
1108

Опасни дървета които са сериозно обрасли със замотани кабели във тях и също пречат при преминаване по стълбите които свърваз ул.Георги Бенковски 24 със ул.Патриарх Евтимии !

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител