В процес 196 Приключени 2657

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Вик авария

Начало
27.10.2021
ID:
1228

От доста време тече вода на улица Книжна фабрика където е цеха за банички.Толкова никой ли не може да види и да сигнализира?

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Строеж на гараж на зелена площ

Начало
26.10.2021
ID:
1227

Здравейте, на 25.10.2021 г. забелязах, че на тревната площ е налят бетон. Обадих се в Общината и оттам г-жа Катя /не й знам фамилията/ каза, че там има гаражи на посоченото място. Искам да заявя, че на това място няма такива от 8 години и е тревна площ. Закупих апартамент на ул. Рилска 15 през 2021 г., като единият гараж "уж" беше мой и аз го премахнах. До него беше на вече покойния Тома Паскалев и този гараж също е премахнат. На това място, подчертавам, няма гаражи, а само тревна площ. Имаше и дърво, което отрязаха, за да направят гаража. При необходимост мога да представя снимки.

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
25.10.2021
ID:
1225

Здравейте. От няколко седмици улица Тракия е с неработещо улично осветление. Участъкът е трудно проходим вечерно време. Цяла вечер една лампа не свети, а през деня всички работят безотказно. Моля, проблема да бъде разрешен, като лампите светят през нощта, защото през деня е достатъчно светло и няма нужда от допълнителна светлина!

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Отпадъци

Начало
25.10.2021
ID:
1224

След асфалтирането на ул. Патр. Евтимий, от параклиса Св. Трифон надолу, от фирмата която извършваше СМР по строежа, бяха натрупани строителни отпадъци , няколко тона по окомерна преценка, в имот с ПИ 00702.516.510 , който е частна общинска собственост. Асфалтиране и другите СМР приключиха, строителите си заминаха, отпадъка остана там. Нещо бихте ли направили по въпроса, понеже и други хора ще почнат да изхвърлят там нерегламентирано свой отпадък, предвид сегашните отпадъчни наличности от неупражнен контрол от инвеститора на строежа.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Теч на вода

Начало
23.10.2021
ID:
1223

Теч на вода по найлонов ръкав, излизащ от ул. Отон Иванов 94, излиза на шосето, мирише много лошо, събира се пред Отон Иванов 90 и 33, поради липса на отводняваща шахта. Търсим съдействие!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Опасни кабели

Начало
23.10.2021
ID:
1222

Здравейте, обръщам се към вас с молба да направите оглед на опасни електрически кабели в съседство с източната ограда на училище,, Ангел Кънчев". Ежедневно оттам преминават много деца, а кабелите са преплетени в дърветата и при буря пращят. Всички дървета са саморасли и вече са разрушили оградата на училището и прилежащия тротоар.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Счупено дърво

Начало
23.10.2021
ID:
1220

На посочения адрес има счупено дърво, което пречи и е опасно

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Планов ремонт на ул.Горноводенско шосеот инвестиционната програма

Начало
23.10.2021
ID:
1219

В инвестиционната програма беше заложен ремонт и рехабилитация на ул.Горноводенско шосе с продължение ул.Свети Кирик. Трябваше една част от главният път на квартала да се ремонтира. Хората организираха протест и им беше обещано, че всяка година някаква част от главния път ще бъде реновиран? Този ремонт беше заложен в инвестиционната програма, но все още нищо не се върши? Кога ще започне този дългоочакван ремонт?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Безстопанствени кучета

Начало
22.10.2021
ID:
1217

Агресивни кучета,които нападат хора. Хората и децата се страхуват да вървят по този път. Трябва ли да се случи лошо за да се предприемат мерки?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Нека опазим децата и гражданите, като се погрижим навреме да премахнем опасностите

Начало
22.10.2021
ID:
1216

Здравейте, пиша ви във връзка с дебнеща опасност близо до входа на училище ,,Ангел Кънчев". Саморасли дървета застрашително са надвиснали над захранващи електрически кабели и са вплетени в тях. Те са навдигнали съществуващата ограда на училището и тротоара. Смятам,че е спешна необходимостта дърветата да бъдат отстранени. При последния силен дъжд по чудо спасихме автомобилите си от отчупените клони. Надяваме се да предприемете навременни действия преди зимния сезон заради сигурността на гражданите и децата ни.

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител