В процес 148 Приключени 2632

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Нерегламентирано сметище

Начало
01.10.2021
ID:
1168

На улица Миньор около новите гробища продължава изхвърлянето на отпадъци от господата от ромската махала. Мерките които се вземат или не са адекватни или въобще не се взимат прехвърля се сигнал от една институция на друга Вземете мерки

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Нерегламентирано сметище

Начало
01.10.2021
ID:
1167

На улица Миньор малко след новите гробища има нерегламентирано сметище . Господата от ромската махала продължават все така безпрепятствено да си изхвърлят боклуците .Както виждам от сайта не един път е подаван сигнал . Общината прехвърля топката на МВР или обратното и в крайна сметка нищо

Статус:  Приключен
Оценка: 2 от 1 потребител

Улично Осветление

Начало
01.10.2021
ID:
1166

Почти на цялата улица Христо Ботев (включително и кръговото) няма улично осветление.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Много лошо състояние на пътя Асеновград - с. Патриарх Евтимово

Начало
01.10.2021
ID:
1165

Пътят Асеновград - Първомай е в окаяно състояние. Вече не броя парите, които похарихме за гуми и ремонт на предница на колата. Плащаме си данъците и винетки в срокове, а караме по разбит и вече отчайвайщо стеснен път(след т. нар. уж подготовка за ремонт не стига че го разбиха допълнително, но и го стесниха до такава степен, че две коли се разминават на сантиметри). Наш познат се наложи дори да остави колата на пътя, защото щетата от влизането в поредната дупка не подлежеше на бърз ремонт. Нека някой обърне внимание на състоянието на пътя преди да станем свидетели на поредния пътен инцидент, защото на всички пътуващи ни се налага да караме дори и в насрещното движение, за да избягаме от някоя яма. А какво ще се случи, когато започнат дъждовете и мъглите. Няма маркировка, караме на сляпо.

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Боклук на улица Миньор

Начало
01.10.2021
ID:
1164

Част от тротоарната част на улица Миньор, малко преди новите гробища (от ляво срещу гробищата, посока Кърджали) се е превърнала във вонящо сметище.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Пътя Асеновград-Първомай

Начало
01.10.2021
ID:
1163

Пътят е отчайващо зле

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо осветление кв. Долни Воден, ул. Вельо Войвода

Начало
30.09.2021
ID:
1162

Уличното осветление от месеци не работи. След сигнал идват, сменят крушката и тя дава на късо при първия дъжд. Моля да се отстрани причината и да се монтира нова крушка. При предстоящия есенно-зимен сезон се стъмва доста рано.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Замърсяване на река Чая

Начало
30.09.2021
ID:
1161

Изсипване на джибри в реката от сграда (ракиджииница)

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Относно изчезнал контейнер за сметосъбиране

Начало
29.09.2021
ID:
1160

На улицата пред къщата на адреса- ул. Патр. Евтимий 73, Асеновград, от години имаше контейнер за отпадъци ,тип бобър. Със сигурност той фигурира и във вашите схеми и разчети. Но от 2-3 месеца насам, той изчезна и хората които изхвърляха отпадъка в него , вече го правят в двата контейнера , по- надолу от него , находящи се на кръстовището на ул. Акация и ул. Патр. Евтимий. Това съответно доведе до резултат целодневното им препълване и постоянно разсипване на отпадък на площите около тях. Предвид и редкия график за тяхното изпразване, ние, най- близките съседи , за да не вкарва вятъра боклуци в дворовете ни , се налага постоянно ръчно да събираме разпиления боклук и да го хвърляме при възможност. Затова настоявам контейнера да се върне на своето място, цитирано по-горе на адреса си .

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Изоставена кола

Начало
28.09.2021
ID:
1159

колата е изоставена от 2 години от собственик който не живее в блока и пречи на живущите .

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител