В процес 148 Приключени 2632

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Кой, как и в какъв срок възлага ремонтни дейности?

Начало
06.10.2021
ID:
1185

Здравейте, по какъв начин и в какъв срок се обработват в Община Асеновград сигнали за аварии от граждани? Следната ситуация от днес (06.10.2021 г. в 9ч.): Служители на фирма "Запрянов" щяха да разкопаят новата асфалтова настилка на ул. "Клокотница" пред номера 39, 38 и 40, тъй като има подаден сигнал за авария на канализацията.Такъв актуален сигнал няма(последните са от преди година, на които никой не реагира!/ това ни потвърдиха и от ВиК).Сигналът е подаден от Общината- г-жа Живка Гонзалес, която не открих по телефона в работно време.Успяхме да спрем това поредно доказателство за липса на организация и нехайно отношение. Кой и защо нарежда такива ремонти, след като няма авария, сигналите са със стара дата и асфалтът и канализацията е подменена на 100% само преди 6 месеца?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Табела "Водате е негодна за пиене"

Начало
06.10.2021
ID:
1184

Извор "Топлика" при църква "Св. Богородица" Рибната

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Разписание на автобусите до и от с. Мулдава

Начало
05.10.2021
ID:
1181

Пиша от името на учителките,работещи в детската градина в с. Мулдава. Ние сме наред със всички ученици от селото пряко засегнати от разписанието на автобусите за и от селото .Оказва се ,че на обяд от 11,30 до 15:30 от с.Мулдава към АСЕНОВГРАД няма превоз .Все пак са 7км ,които не могат да се изминат пеша,а такси всеки ден по 8лв си е разход.Моля за съдействие за пускането на обеден автобус ,който си имаше години наред 13:30 от с.Мулдава за АСЕНОВГРАД. Предварително благодаря за всяко съдействие

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасно дърво в парка до паметника на Цар Иван-Асен II

Начало
05.10.2021
ID:
1178

В парка до паметника на Цар Иван-Асен II, точно до детската площатка с счупената пързалка, която и към момента не е оправена след множество сигнали има опасно дърво със счупени клони, които застрашават играещите в парка деца. Моля да се вземат мерки за обезопасяването на парка и детските площатки в него.

Статус:  Приключен
Оценка: 2 от 1 потребител

Пълни контейнери за боклук

Начало
04.10.2021
ID:
1177

Здравейте! От доста време срещу къщата ни на ул. Стара Планина №11 има пластмасов жълт контейнер за смет, който стой пълен и никой не го почиства! Отделно около трите контейнера на улицата винаги е пълно с празни бутилки от алкохол, които също не се почистват! Искам да разбера, защо този контейнер не се махне, ако няма как да бъде почистван и да бъде заменен с класически метален контейнер, в който спокойно близките заведения може да си изхвърлят боклуците, а не цялата улица пред парка да прилича на амбалажен склад! Следващият ми въпрос е по отношение на химическите тоалетни и тяхното почистване, по скоро ако то не може да бъде осъществявано качествено, нека те да бъдат преместени в друга част на парка, която не е толкова близко до прилежащите къщи, за да не се разнася неприятната миризм

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Улично Осветление

Начало
04.10.2021
ID:
1176

ЦЯЛАТА улица ''Цар Иван Асен II'', е без улично осветление. От железният мост, чак до новите гробища.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Нерегламентирано сметище

Начало
04.10.2021
ID:
1173

Нерегламентирано сметище на улица Миньор до новите гробища . Господата от ромската махала продължават все така безпрепятствено и нагло да си изхвърлят боклуците. Всички разбираме че идват избори но общината си прехвърля топката към МВР а от там не се взимат никакви мерки не сме длъжни да ги търпим вземете някакво адекватно решение

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
03.10.2021
ID:
1172

В началото на паважната улица " Алексансър Батенберг" , лампата до стълбите на баделема не работи от месеци. Улицата е разкопата, тъмно е ,човек може да падне и да се спъне. От тук всекидневно минават деца както рано сутрин, така и вечер. Опасно е. Моля за бърза реакция! Прилагам и снимки!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Улично осветление

Начало
03.10.2021
ID:
1170

Привет, преди няколко месеца имаше отново проблем с уличното осветление на същата позиция,моля да обърнете внимание

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Детска пързалка

Начало
01.10.2021
ID:
1169

Счупена платформа на детската пързалка повече от месец. Пързалката е изключително опасна и има голяма вероятност някое дете да падне. Трябва незабавно да се обезопаси и да се ремонтира.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител