В процес 148 Приключени 2632

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Запитване към Сигнал 1185

Начало
11.10.2021
ID:
1196

Здравейте, благодаря за бързия отговор по изпратен мой сигнал с номер 1185. Имам само още един въпрос: след като има проблем в сграда на адрес "Клокотница" 49 и е установена липса на фуга, защо трябва да се разкопава улицата на адрес "Клокотница" 39? Ние, живущите на този адрес, нямаме теч. И предполагам, че ако фугата липсва пред нас, първо проблемът ще възникне в нашите избени помещения, а не в сграда, намираща се 100 м от нашата и в друга пресечка. Затова попитах как така се копае на сляпо (защото служителите на място опрдеелено не знаеха, защо ще копаят тук). А и ценя малките подобрения, които се правят... Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Ограничен достъп

Начало
11.10.2021
ID:
1195

През лятото на 2021г. ВИК Асеновград разкопа пътят над 13,14 блокове за да прекара канализация за новият квартал Баделема 2.проблемьт обаче е там, че пътят беше чакалиран и можехме да се предвижваме по него а сега той е изцяло в кал и е непроходим. При първият дъжд сутуацията е трагична а камо ли при сняг. Моля общината да направи нещо по въпроса поне да се въстанови чакълът за да може да се предвижваме.

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Липса на захранване на улично осветление

Начало
11.10.2021
ID:
1193

Добър ден, уличното осветление в село Стоево не работи, вече 3та седмица. Свързахме се с фирмата доставчик, която ни насочи да подадем сигнал към общината, за да се опресни изтеклият договор! Моля, да се вземе отношение по въпроса.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Улично осветление ( лампа )

Начало
11.10.2021
ID:
1192

Привет, На ул. Славянска 1А има улична лампа, която е паднала и се държи само на един кабел. Има опасност да падне върху някой.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Тъмнина в центъра на града

Начало
10.10.2021
ID:
1191

На 29-ти септември съм пуснал жалба за неработещо осветление от пощата надолу по цар Иван Асен кръговото пред ресторант Станимака. Лампите светнаха за един ден и после спряха.Всеки ден хора от общината минават не мога да си обясня такова безхаберие

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Не работещо улично осветление

Начало
10.10.2021
ID:
1190

Неработещо улично осветление в кв.Долни Воден ул.Велю Войвода 2 В предстоящите месеци през ноща преминаването е почти невъзможно терена е с бетови плочи ,който са разместени и наклона е голям постоянно тече вода през зимата и през ноща при минусови тептератури се заледява и преминаване от живещите на тази улуца е много сложно има възрастни хора ,който се предвиждат пеша и при сняг и дълж през ноща е много опасно за живота и здравето на възрастните жители и деца в района. Моля да се подмени крушката ,която не функционира от около 6 месеца.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Намалена видимост на оживена пешеходна пътека

Начало
08.10.2021
ID:
1189

Клоните на дървото възпрепятстват видимостта на оживена пешеходна пътека.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Препълнени жълти контейнери

Начало
07.10.2021
ID:
1188

За пореден път жълтите контейнери на Малкия Чинар и на ул. Рилска не са събрани.... Стоят си препълнени. И на други места са пълни, на стадиона, на 6-ти януари зад етнографския. Хората, които имат желание да събират и изхвърлят разделно, какво трябва да направят?! Да ги носят в Пловдив ли?! Това е безумно! Обърнете внимание!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработеща улична лампа

Начало
07.10.2021
ID:
1187

Уличната лампа на ул.Патриарх Евтимий 43 не работи от 1 месец.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Увреден чисто нов асфалт.

Начало
07.10.2021
ID:
1186

Новоасфалтираната отсечка по пътя за Кърджали преди село червен бе увредена в разстояние от няколко километра дни след полагане на асфалта. Увреждането е от разсипване на асфалтови парценца които са прилепнали плътно към новия асфалт и са се превърнали в множество малки бабунки. Усещането при шофиране е като каране по черен друсав път. Вероятно сигнала не трябва да е към община Асеновград, затова го препратете към отговорните институции!

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител