В процес 147 Приключени 2620

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Улично осветление ( лампа )

Начало
11.10.2021
ID:
1192

Привет, На ул. Славянска 1А има улична лампа, която е паднала и се държи само на един кабел. Има опасност да падне върху някой.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Тъмнина в центъра на града

Начало
10.10.2021
ID:
1191

На 29-ти септември съм пуснал жалба за неработещо осветление от пощата надолу по цар Иван Асен кръговото пред ресторант Станимака. Лампите светнаха за един ден и после спряха.Всеки ден хора от общината минават не мога да си обясня такова безхаберие

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Не работещо улично осветление

Начало
10.10.2021
ID:
1190

Неработещо улично осветление в кв.Долни Воден ул.Велю Войвода 2 В предстоящите месеци през ноща преминаването е почти невъзможно терена е с бетови плочи ,който са разместени и наклона е голям постоянно тече вода през зимата и през ноща при минусови тептератури се заледява и преминаване от живещите на тази улуца е много сложно има възрастни хора ,който се предвиждат пеша и при сняг и дълж през ноща е много опасно за живота и здравето на възрастните жители и деца в района. Моля да се подмени крушката ,която не функционира от около 6 месеца.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Намалена видимост на оживена пешеходна пътека

Начало
08.10.2021
ID:
1189

Клоните на дървото възпрепятстват видимостта на оживена пешеходна пътека.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Препълнени жълти контейнери

Начало
07.10.2021
ID:
1188

За пореден път жълтите контейнери на Малкия Чинар и на ул. Рилска не са събрани.... Стоят си препълнени. И на други места са пълни, на стадиона, на 6-ти януари зад етнографския. Хората, които имат желание да събират и изхвърлят разделно, какво трябва да направят?! Да ги носят в Пловдив ли?! Това е безумно! Обърнете внимание!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработеща улична лампа

Начало
07.10.2021
ID:
1187

Уличната лампа на ул.Патриарх Евтимий 43 не работи от 1 месец.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Увреден чисто нов асфалт.

Начало
07.10.2021
ID:
1186

Новоасфалтираната отсечка по пътя за Кърджали преди село червен бе увредена в разстояние от няколко километра дни след полагане на асфалта. Увреждането е от разсипване на асфалтови парценца които са прилепнали плътно към новия асфалт и са се превърнали в множество малки бабунки. Усещането при шофиране е като каране по черен друсав път. Вероятно сигнала не трябва да е към община Асеновград, затова го препратете към отговорните институции!

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Кой, как и в какъв срок възлага ремонтни дейности?

Начало
06.10.2021
ID:
1185

Здравейте, по какъв начин и в какъв срок се обработват в Община Асеновград сигнали за аварии от граждани? Следната ситуация от днес (06.10.2021 г. в 9ч.): Служители на фирма "Запрянов" щяха да разкопаят новата асфалтова настилка на ул. "Клокотница" пред номера 39, 38 и 40, тъй като има подаден сигнал за авария на канализацията.Такъв актуален сигнал няма(последните са от преди година, на които никой не реагира!/ това ни потвърдиха и от ВиК).Сигналът е подаден от Общината- г-жа Живка Гонзалес, която не открих по телефона в работно време.Успяхме да спрем това поредно доказателство за липса на организация и нехайно отношение. Кой и защо нарежда такива ремонти, след като няма авария, сигналите са със стара дата и асфалтът и канализацията е подменена на 100% само преди 6 месеца?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Табела "Водате е негодна за пиене"

Начало
06.10.2021
ID:
1184

Извор "Топлика" при църква "Св. Богородица" Рибната

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Разписание на автобусите до и от с. Мулдава

Начало
05.10.2021
ID:
1181

Пиша от името на учителките,работещи в детската градина в с. Мулдава. Ние сме наред със всички ученици от селото пряко засегнати от разписанието на автобусите за и от селото .Оказва се ,че на обяд от 11,30 до 15:30 от с.Мулдава към АСЕНОВГРАД няма превоз .Все пак са 7км ,които не могат да се изминат пеша,а такси всеки ден по 8лв си е разход.Моля за съдействие за пускането на обеден автобус ,който си имаше години наред 13:30 от с.Мулдава за АСЕНОВГРАД. Предварително благодаря за всяко съдействие

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител