В процес 93 Приключени 2823

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Не свети улично осветление

Начало
02.02.2023
ID:
2195

Здравейте! На 22.11.2022г. пуснах сигнал за неработещо улично осветление, сигнала е 2058 и още е в процес. Докато чакаме да го оправят вече не свети и другия стълб до блок 12 в кв. Баделема. Улицата между двата блока 12 и 13 изобщо няма осветление направено. Сега и тези два стълба не светят и всичко е в мрак. Имаме хора,които работят на смени. Вечер нищо не свети и си е страшничко,ако се прибира някой пеша от работа. Молим,ако може по-бързо да се разреши този въпрос и като дойдат да правят единия стълб от първия сигнал, да направят и другия стълб, а не да чакаме пак три месеца за него.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Отново неработещо улично осветление

Начало
01.02.2023
ID:
2192

След като получих e-mail от вас за отстранена повреда снощи отново нямахме улично осветление на ул. Стою Шишков (над училище Вапцаров). Моля да се погрижите да се отстрани повредата. От месеци улицата е като тъмница.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

МОЛБА

Начало
31.01.2023
ID:
2185

Уличното осветление не работи вечерно време на Ул. Рилска на стълбите. Има деца и стари хора просто е ужас. Човек ако не си свети с телефона спокойно може да стане някакъв инцидент.моля вземете мерки.. .

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Улично осветление

Начало
27.01.2023
ID:
2175

Здравейте, Ул."Матей Преображенски" от няколко седмици е без улично осветление.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Улично осветление

Начало
22.01.2023
ID:
2163

От Четири нощи уличното осветление на с.Лясково не работи! Кога ще се сетите да изпратите ремонтна група?

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
20.01.2023
ID:
2160

Липсва улично осветление на ул.Чая

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Пешеходни пътеки

Начало
19.01.2023
ID:
2154

Моля, да бъдат осветени двете пешеходни пътеки, описани по-горе. За безопасността на пешеходците е необходимо да да бъдат добре осветени и да бъде поставен светлинен сигнал, предупреждаващ отдалеч шофьорите за пешеходна пътека.

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Неработещо осветление

Начало
10.01.2023
ID:
2143

На улица Стою Шишков над училище Вапцаров от преди новогодишните празници уличното осветление не работи. Моля да отстраните проблема.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо улично осветление на бул.България

Начало
10.01.2023
ID:
2142

Неработещо улично осветление на бул.България Два броя преди светофара на Сани

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Липса на улично осветление

Начало
08.01.2023
ID:
2138

Ул. Стойо Шишков и ул. Атанас Мишев от 1-15 няма никакво улично осветление. Опасно за нас живущите предвид разположението на квартала, който е в близост до Ромската махала. Мисля, че е важно да има осветление и в крайните квартали, а не само в централната градска част, че хората работим на смени и се прибираме късно през нощта.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител