В процес 89 Приключени 1953

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Улично осветление

Начало
15.03.2023
ID:
2279

Подавам пореден сигнал за неработещо осветление на ул." Книжна фабрика 3"от вече почти един месец. Чакате да се случи инцидент и тогава да вземете мерки, както винаги се случва всичко в тази държава !

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Глутница кучета нахапаха момиче !! КВ. Запад

Начало
14.03.2023
ID:
2278

Глутница кучета нахапаха момиче. Момичето разхождаше своето куче в кв. Запад около улица Хаджи Димитър Стойлов номер 4 и беше нападната от глутница кучета. Моля община Асеновград да вземе бързо мерки и да няма повече пострадали. Кучета обикалят всяка вечер спускат се на хора и животни!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Счупен контейнер за смет

Начало
13.03.2023
ID:
2277

Моля да сигнализирате сметосъбиращата фирма да подмени с нов контейнера за смет на ул.Иван Вазов , там където се пресича с ул.Сава Катрафилов, тъй като сегашния е със счупени и липсващи колела и се килнал на една страна. Не е лошо да се помисли и за поставяне на втори контейнер, тъй като фирмите в периметъра /особено склада на фирма "Любекс"/ пълнят с отпадъци от дейността си единствения контейнер и за отпадъците на живущите в района не остава място.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Проверка по случай

Начало
13.03.2023
ID:
2276

Уважаеми, господин Грудев! Пиша Ви, по повод подаден от мен сигнал за поставяне на незаконна антена на спортна зала "Тритон Екстрийм". Следователно получих отговор от институциите, че сигналът ми е прехвърлен към община Асеновград. Мисля, че с това забавяне се иска да се прикрие случаят, защото въпросният господин, отговарящ за залата, е общински съветник- Мариан Велев. Вие също сте информирани кой управлява клуб "Тритон Екстрийм", че членовете на управителния съвет са фиктивни, а със средствата получавани за финансиране от общината биват използвани за лични нужди, а парите са оправдани с фалшиви фактури. Това, че въпросният господин е общински съветник не го прави "по- голям" от закона. Надяваме се, за адекватни мерки от Ваша страна, за да не става достояние на медиите! Благодарим!

Статус:  В процес

Улично Осветление

Начало
12.03.2023
ID:
2275

Уличното осветление на цялата улица от Супермаркет Запад до заведението “Аз и Ти” не работи от поне 9-10 дни,незнам каква е причината,но вечерта не можеш да си намериш колата или входа на къщата или блока,дано се намери по-бързо и адекватно решение на проблема-не е приятно на никой !!!!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Улично Осветление

Начало
12.03.2023
ID:
2274

Уличното осветление на цялата улица от Супермаркет Запад до заведението “Аз и Ти” не работи от поне 9-10 дни,незнам каква е причината,но вечерта не можеш да си намериш колата или входа на къщата или блока,дано се намери по-бързо и адекватно решение на проблема-не е приятно на никой !!!!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
11.03.2023
ID:
2273

Неработещо улично осветление в с. Новаково, кръстовище на ул. Звезда и ул. Спартак и нагоре по ул. Звезда номер 16 . Подавам го за втори път. Преди сигнал 2197. Очакваме да докажете че сте коректни???

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Разделно събиране

Начало
10.03.2023
ID:
2271

Здравейте! Искам да предложа срещу супермаркет БББ да се поставят контейнери за хартия и пластмаса, тъй като от пазара и магазините наоколо се изхвърлят много опаковки, кашони и касетки.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Улично осветление

Начало
10.03.2023
ID:
2270

Уличното осветление на цялата улица Книжна фабрика,пресичат много хора и малки деца ,а трафикът е изключително натоварен.Моля за вашата бърза и своевременна реакция,за да избегнем фатален инцидент.

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Теч на вода на горноводенско шосе

Начало
09.03.2023
ID:
2269

Теч на вода с фекална миризма на горноводенско шосе номер 8

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител