В процес 148 Приключени 2632

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Изоставен автомобил

Начало
17.11.2021
ID:
1271

С настоящето Ви уведомявам, че на ул. Илинден, с.Мулдава, има изоставена кола ФОРД ФИЕСТА, бял цвят, БЕЗ РЕГИСТРАЦИОННИ НОМЕРА! Техническото състояние на колата не е известно (след като е без регистрационни номера), задното стъкло на колата е явно счупено, защото е покрито с черга/плътна покривка (или нещо наподобяващо това). Улицата е оживена - ИМА МАЛКИ ДЕЦА, в предучилищна и ранно-училищна възраст. При това положение, считам, че така изоставената кола създава реална ОПАСНОСТ от инцидент/ЗЛОПОЛУКА. На 19.10.2021г. съпругът ми е подал Сигнал за изоставена кола в деловодството на община Асеновград (вх. № 94.Т.248/19.10.21г), но до настоящия момент няма развитие по въпроса. МОЛЯ НЕЗАБАВНО ДА СЕ ПРЕДПРИЕМАТ НЕОБХОДИМИТЕ МЕРКИ! Колата е оставена на пътя срещу къща на ул.Илинден № 4, с.Мулд

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Липсва осветление

Начало
17.11.2021
ID:
1270

В целия нов квартал няма улични лампи, с изключение на 2-3, които не работят. През нощта е пълна тъмница а на всичкото отгоре има и глутница бездомни кучета, които обикалят. Моля да вземете мерки, защото вечерно време е страшно и опасно.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Пропаднал път

Начало
17.11.2021
ID:
1269

До Германско-българска лаборатория ул. "Капитан Андреев", която се предича с ул. "Оборище" е отсечена с една дълбока хлътнала лента и колите преминават много трудно, опират и се повреждат и тази хлътнатина стои от години и никой не я оправя. Подобно нещо има малко по-на долу където улицата води до ул. "Цар Иван Асен II" до пекарната боби-рач.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Пропаднал път

Начало
17.11.2021
ID:
1268

Здравейте, искам да Ви информирам, че няма никакъв резултат от подаденият СИГНАЛ №1046 и отговорът от вас: "Здравейте, уведомяваме Ви, че е извършен оглед на място, установено е че между двете шахти в началото на ул."Искра" до трафопоста има порапдане. Уведомени са "Водоснабдяване и канализация" и фирмата изпълнител по възстановяванто на асфалтовата настилка. В понеделник (8.11.2021г.) ще се предпиремат действия по отстраняване на ВиК аварията, (тъй като ако се възстанови само асфалтовата настилка това ще доведе до ново пропадане) и след това фирмата изпълнлител ще възстанови и компрометирания участък." До момента всичко си стои без даже да са дошли да проверят и пропадането става още по-голяма и опасно.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Рециклиране

Начало
17.11.2021
ID:
1267

Бяхме лишени от жълтия контейнер и от възможността да събираме пластмаса и хартия разделно. Очакваме от почистващата фирма да върне обратно жълтия контейнер. Стъклото не се извозва от месеци.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
16.11.2021
ID:
1266

Бих искала да подам сигнал за неработещо улично осветление на улица Борис Сарафов 2 и 4 вече повече от месец и половина. Маля да се съзирате и да решите проблема тъй като вечв се стъмнява рано и е тимно, снимки нама да прилагам то няма смисъл много е тимно

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

НЕФУНКЦИОНИРАЩА ШАХТА

Начало
15.11.2021
ID:
1265

Липсват решетките на шахтата,която е пълна с кал и камъни и не поема дъждовната вода( за което е предназначена)

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Липсваща пътна вертикална и хоризонтална маткировка на ключови кръгови кръстовища в града.

Начало
15.11.2021
ID:
1264

Според плановете за организация на движението в града на повечето кръгови кръстовища има по една вливаща се лента. Но това вероятно умишлено не е показано с пътни знаци и маркировка и преди кръстовищата се тъпчат по две ленти с коли. Но ширината на пътя в кръстовищата е нарочно стеснена за да е подходяща за еднолентово движение. Или трябва се разшири и позволи официално движението в две ленти, като се посочи и конкретно от коя лента накъде е разрешено да се движат водачите. Или да се поставят правилните знаци и маркировка, че в кръстовището се навлиза по една лента. В момента 99.99% от преминаващите са в нарушение. Ширината на пътното платно е предпоставка за ПТП и не е ясно при евентуално произшествие, кой е крив и кой е прав.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Повреден път

Начало
15.11.2021
ID:
1263

Асфалта по околовръстния път е повреден от множество разсипани парченца асфалт, които са полепнали и образували множество бабунки. Увредени са няколко стотин метра от пътя и в момента при движение по пътя друса.

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Тъмно кръстовище!

Начало
15.11.2021
ID:
1262

Две от трите пешеходни пътеки на кръстовището са в тъмнина и трудни за пресичане. Осветлението има нужда от ремонт.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител