В процес 148 Приключени 2632

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Улично осветление

Начало
22.11.2021
ID:
1281

Здравейте, молим за смяна на крушка на неработещо улично осветление на стълб, точно на тротора на кръстовището на ул. "Генерал дандевил" с ул. "Струма" . Благодарим предварително.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Безстопанствени кучета

Начало
20.11.2021
ID:
1280

Забелязвам че от акцията на 17.11 не е постигнат целта за която бях писала по-рано. Искам да попитам защо тези агресивни кучета не са прибрани в приют? Кой ще плати моралната навреда която ще сполети човека който върви по този път? Днес ми се наложи да вървя по този път и бяха пред Двата Бряста където лежаха и бяха цяла глутница и отново бях нападната? Още колко пъти трябва да пусна един и същ сигнал за да реагирате? Това е безотговорност от ваша страна за гражданите на Асеновград!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо осветление

Начало
18.11.2021
ID:
1279

Повече от две седмици не работи осветлението пред и зад блок "Карбидна фабрика" на ул. Хаджи Димитър Стоилов 4 . Пълен мрак!

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Паднал знак

Начало
18.11.2021
ID:
1278

Паднал знак стоп на кръстовището между Капитан Андреев и Княз Александър Батенберг

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Улично осветление

Начало
18.11.2021
ID:
1277

Неработещи 2 /два/ броя лампи.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Опасно дърво

Начало
18.11.2021
ID:
1276

На улица "Никола Кръстев" №3 в гр. Асеновград има дърво - липа. Същото дърво е прораснало и клоните му при вятър се удрят в покрива на къщата, находяща се на същия адрес. По този начин разрушават покривното покритие от керемиди и бутат цели керемиди на тротоара пред къщата. Всичко това води до застрашаване живота и здравето на преминаващите по тротоара пешеходци. Ето защо Ви моля да вземете необходимите мерки за окастряне на клоните на гореописаното дърво най-скоро време. Прилагам снимка.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
18.11.2021
ID:
1275

От кръстовището на ул.Ангел Войвода и Панайот Сребров до кръстовището с Отон Иванов и до кръстовището с ул.Радецки.Уличното осветление стартира много по късно от околните към 19:00 часа а се загася към 9:30 сутринта.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Не работещо осветление

Начало
18.11.2021
ID:
1274

Не работи осветлението на пешеходният светофар на оу.Христо Ботев.Клоните на дърветата пречат на видимостта на светофара от страната на спирката на Метеора.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Улично осветление

Начало
17.11.2021
ID:
1273

Опасно придвижването по паважа на тъмно и самият път е много тясно. И другото което много трафик има по същата улица само да е еднопосочно по паважа защото шофьорите се карат кой с предимство ,кой не.Благодаря.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Пешеходен светофар

Начало
17.11.2021
ID:
1272

Предлагам до се постави пешеходен светофар на пешеходната пътека пред така наречената Конска чешма! В пиковите часове е невъзможно пресичането, както и през другото време е много опасно да се пресича там, поради скоростното шофиране! Благодаря ви!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител