В процес 157 Приключени 2633

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Асеновград-Първомай

Начало
10.12.2021
ID:
1317

Казахте, че пътя ще се ремонтира след като се приключи пътя за Кърджали, защото е обходен маршрут. Вече пътя е ремонтиран, поставени са табели, но ремонт не започва. Снощи пак имаше катастрофа. Отиде си млад човек. Трябваше ли да се стига до тук? Искаме яснота, искаме дати. Кога ще започне ремонта? Кога ще придвижваме безопасно по пътя за който плащаме? Кажете истината, проекта замразен ли е?

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Улично осветление

Начало
10.12.2021
ID:
1316

Подадох сигнал преди две седмици никакъв резултат. Толкова ли е трудно да се изпрати техник?

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Опаснен уличен канал

Начало
08.12.2021
ID:
1315

От две седмици пътното платно е нарязано поради прекарванв на кабели. Пръста е слегнала от големия трафик и дълбочината е голяма. Маля да се съзирате и да решите проблема

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

непочистени улици

Начало
08.12.2021
ID:
1314

Многократно съм ви писала относно почистването на улица "Иван Вазов" в района на ЖП Гара.От няколко седмици наблюдавам, че огромните купчини от листа , които направиха служителите на почистващата фирма си стоят по тротоара и никой не идва да ги прибира. В това ли се изразява почистването - правене на купчини от боклук , които си стоят със седмици по улицата и се разнасят от вятъра ??? Моля да направите сериозна забележка на почистващата фирма и да им потърсите отговорност за проявената небрежност ! Да дойдат да си раздигат купчините от листа и боклук , които грозят улицата вече 3 седмици !

Статус:  Приключен
Оценка: 2 от 1 потребител

Кога ще бъде окастрена растителността в реката??

Начало
08.12.2021
ID:
1313

Вече два сезона, никой не праща екипи за окастряне на растителността в коритото на р. Чая. Всички си плащаме данъци и не получаваме никакво обслужване от страна на общината!! Растителността става все по-буйна и нито през летния, нито през есенния сезон някой дойде да я окастри. Вече е зима и ни интересува КОГА общината ще прати екип?????????

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Окастряне на растителността в реката

Начало
08.12.2021
ID:
1312

От името на живущите на ул 'Съединение' в Асеновград- очаквахме цял сезон общината да дойде и да ореже растителността в коритото на река Чая и поради липса на реакция от органите, публично подаваме сигнал!!! Кога общината ще изпрати екипи за окастряне на растителността в коритото????

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Казан за боклук който не се почиства

Начало
08.12.2021
ID:
1311

От 10дни единия казан за боклук е наклонен и от фирма КМД го подминават всеки ден.Казана е пълен и седи полегнал.Моля за подмяна с нов казан.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Тъмна улица

Начало
07.12.2021
ID:
1310

Уличната лампа на ул. Раковска 8, която се намира точно зад пощата не свети вече повече от 6 месеца. Лошото е,че е много тъмно, а точно там се намират двете шахти, които в тъмнината много деца не виждат и гумите на колелата им падат. Със зимното часово време се стъмва вече рано и не е удачно точно там дя тяма осветление.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Не работещо улично осветление

Начало
07.12.2021
ID:
1308

Лампита на ул. княз Борис 2 работи с прекъсване.на светофара не работят две.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

проект кучешки парк

Начало
02.12.2021
ID:
1306

Този град спешно се нуждае от кучешки парк (дори два). Ограда и две врати трябват за направата на такъв парк, няма да има нужда от европроект. Няма да струва милиони, дори и десетки хиляди няма да струва. Искам отговор, това кога ще стане, в този град има много домашни любимци, които имат нужда от този парк. Моят любимец изпълнява всички изисквания и пак нищо не му се връща, само крещящи общинарки, че било пуснато от повода за 10 минути в парка да играе на пръчка. ами в града като няма адекватни места където да го заведа и да играем, ще го пускам в парковете със споделено ползване. моля за бърз и адекватен отговор

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител