В процес 148 Приключени 2632

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Състоянието на ул. ,,Родопи'' в с.Боянци

Начало
25.12.2021
ID:
1347

Г-н Кмете след като общината 55 години не може да отдели средства за да асфалтира улицата, и да позволи на хората от селото да я използват по предназначение ( тоест като улица за нормално предвижване) , може ли поне да разрешите законно да се ползва като безплатно сметище? Съжалявам за сърказма, но обсоятелствата от бездействието на кмета на селото и Вашето бездействие ме карат да пиша така! Може би трябва вече да се обърнем към медиите за огласяване на положението с улицата на която живеем, и която се намира във Центъра на селото, пренебрегвана вече 55години от съществуването си.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Паспортна служба

Начало
23.12.2021
ID:
1345

Здравейте! Днес подадох документи за подновяване на задграничен паспорт. Скарах се с голяма част от чакащите там понеже няма никаква организация на чакащите хора. Имам няколко предложения, които биха подобрили организацията. 1. Да инсталирате машина за номерца, така хората ще си теглят номер и ще се избегнат пререждания и пререкания 2. Поставете прегради, които да карат хората да се нареждат на опашка и да се избегне пререждането 3. Обявете определени часове само за получаване на готовите документи - например от 10 до 11 гишетата да работят само за получаване на документи. Така получавашите няма да чакат дълго за получаването и подателите няма да чакат по-дълго, понеже са непрестанно пререждани от получатели. Ако това е обявено в раб време, хората ще знаят и планират кога да дойдат.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Непочистен път до Белинташ и вилно селище "Сабазий"

Начало
23.12.2021
ID:
1341

Информираме Ви за непочистен път и липса на достъп до Белинташ и вилно селище "Сабазий", поради което туристи не биха могли да достигнат до тези две дестинации по време на Коледните празници.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Замърсено и занемарено корито на река Чая

Начало
22.12.2021
ID:
1339

Има боклуци по неокастрените клони, храсти и друвчета по коритото на Чая. Освен че околната среда не е запазена и не е почистена, гледката е жалка и потискаща. Благодаря за вЕмбето на незабавни мерки за почистването и по-дългосрочни мерки това да не се повтори.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Дупка на пътното платно пред сладкарница Нико

Начало
22.12.2021
ID:
1338

Дупка с размери 60х40 см опасна за автомобилите ! При преминаване през нея с ниска скорост - спукана гума , изкривена джанта , счупен носач .

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Дупки по ул. Марица

Начало
22.12.2021
ID:
1337

Улицата е с много дупки. Предпоставка за ПТП. Моля за спешен ремонт.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Проблем с чистотата

Начало
22.12.2021
ID:
1336

Здравейте! На адреса посочен по-горе, имаме сериозен проблем с чистотата около казаните. Това пространство е превърнато в сметище. Дори след почистване от наша страна ,са нужни само часове за да се превърне отново в сметище. Денонощно казаните са посещавани от роми,които не само ровят в тях,но и изкарват и разпръсват всички отпадъци около казаните.Освен това заради неработещото улично осветление непосредствено до казаните,това място се ползва през ноща за сметище на строителни отпадъци,които биват разтоварвани от бусове. Тази гледка е само на няколко метра от прозорците и терасите на много живущи. Молим за вашата помощ! Нека тези казани бъдат преместени на по-подходящо място/напр.на гърба на някоя сграда,така никой няма да е принуден да съзерцава това бунище денонощно/. Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Пропаднал тротоар

Начало
21.12.2021
ID:
1335

Пропадна тротоара между № 22 и № 24 на ул.Конушка и се отвори дупка , в която може да падне човек. Оказа се ,че под тротоарните плочки по време на дъждовете е изнесен пясъка и също така под част от асфалта е кухо . Въпрос на време е да пропадне и пътната настилка!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Огромни дупки на околовръстния път

Начало
21.12.2021
ID:
1334

Моля да обърнете внимание на околовръстния път преди жп прелеза. Огромни дупки и шахти навсякъде. Вчера разпих колата си в една такава дупка, в опит да избегна ПТП. Спешно трябва да бъдат ремонтирани, защото са доста опасни. Недопостиму е път, по който има такова движение да е в това окаяно състояние.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Запушена отводнителна шахта

Начало
20.12.2021
ID:
1333

Днес е трети ден от снеговалежа и улица още прилича на река. Това се случва при всеки дъжд отводнителната шахта е запушена водата не се отича а се тазмива от колите. Прилагам снимки

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител