В процес 61 Приключени 2547

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Улично осветление

Начало
01.12.2022
ID:
2076

Цялата улица Александър Стамболийски е с неработещо улично осветление.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
28.11.2022
ID:
2068

Неработещо улично осветление

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Улично осветление

Начало
22.11.2022
ID:
2058

Здравейте! От доста време осветлението на този стълб не работи. Може би крушката е за смяна, защото по линията преди него и след него освтлението свети. За да достигнете до него се минава по една уличка между блок 12 и блок 13 в кв. Баделема. Въпросната уличка няма никакво улично осветление и не можете да си представите каква тъмница е вечер, след като не свети и гореспонатия стълб.Молбата ни е да изпратите специалисти да поправят осветлението на този стълб, който се намира от горния карай на блок 13. А за поставяне на улично осветление на уличката между двата блока все още чакаме.....

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Липса на осветление

Начало
16.11.2022
ID:
2042

Здравейте!В неделя 13.11.2022г. изгасна осветлението на улица Тракия.От тогава няма до днес 16.11.2022г. то не е възстановено.Моля за съдействие,защото в зимното време се стъмнява много рано,а без осветление има реална опасност от вандалски постъпки,кражби,нападения и др.Благодаря предварително.Хубав ден!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неработещи осветление на ул.Тракия, Асеновград

Начало
15.11.2022
ID:
2040

Сигнализирам за неработещо улично осветление от 10.11.2022 на ул.Тракия.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

ЛИПСА НА УЛИЧНО ОСВЕТЛЕНИЕ - ул. Брегалница

Начало
15.11.2022
ID:
2039

Здравейте! Моля, за вашето съдействие относно възстановяването на уличното осветление на цялата ул. Брегалница! За съжаление от няколко дни няма никакво улично осветление по цялата улица и през цялата тъмна част на денонощието... Благодарим предварително, за съдействието! С уважение, Илиан Илиев

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Уличното осветление на ул.Воденска и около нея свети през деня,а вечер е тъмно

Начало
15.11.2022
ID:
2037

Уличното осветление на ул. Воденска и околните улици свети през деня,а вечерта е тъмно!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неработещо улично осветление на ул. Драгоман

Начало
11.11.2022
ID:
2033

Здравейте, искам да подам сигнал, че не работи уличното осветление на част от ул. Драгоман в Асеновград, лампите който започват от ул. Брегалница до ул. Копринарска.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Не работещо улично осветление

Начало
10.11.2022
ID:
2028

сигнал за не работещо улично осветление на ул. "Драгоман"

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
09.11.2022
ID:
2024

На 15.02.2022г подадох сигнал за неработещо улично осветление на бул. "България" преди и след бензиностанция ШЕЛ. На 18.04.22 съм уведомена, че проблемът е отстранен. Проблемът не е отстраненвече 9 месеца. Подавам втори сигнал за неработещото осветление в района на бензиностанция ШЕЛ. Моля отговарящите за това лица да се заемат с разрешаването на казуса.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител